Wpis z mikrobloga

@TabbedEditor: panie kurła ale ceny majo dobre, ja kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja zmieniłem tam hasło uderzając głową w klawiaturę, nie znam go, ma ze 30 znaków i nigdy nic tam nie kupię, chociaż jest taniej XD niektórzy już zapomnieli o sprawie
@TabbedEditor: dzięki nim każdego dnia dostaję maile od kobiet, które chcą ze mną uprawiać seks

"Hej, tu Patrycja - ruda, seksowna dziewczyna z ładnymi piersiątkami i zgrabną pupką.
Chciałbyś się zrelaksować w moim towarzystwie - zadzwoń albo napisz, to powiem
Ci co możemy zrobić abyś był zadowolony. Jestem pełna energii i entuzjazmu.
Ze mną nie ma szansy na nudę! P.S. Mam nadzieję, że moje fotki Ci się spodobały i podjąłeś już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TabbedEditor: mi się podobało jak opowiadali na konferencji z robotyzacji w tym roku, że im roboty pisali w wakacje uczniowie z technikum we dwójkę, na praktykach i zrobili dil życia na tym. Aż musieli przedstawić potężny team IT który wymyślił ten zajebisty pomysł. XD
@TymRazemNieBedeBordo: jeżeli masz konto gmail to możesz pisać coś w stylu nazwamaila+nazwastrony@gmail.com. Nie ważne co wpiszesz po plusie bo i tak dostaniesz maila do swojej skrzynki. Jak będzie jakiś spam to sprawdzasz informacje kontaktowe i wiesz kto Cię sprzedał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo: jeżeli masz konto gmail to możesz pisać coś w stylu nazwamaila+nazwastrony@gmail.com. Nie ważne co wpiszesz po plusie bo i tak dostaniesz maila do swojej skrzynki. Jak będzie jakiś spam to sprawdzasz informacje kontaktowe i wiesz kto Cię sprzedał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cotojes: tak można robić na każdej poczcie protonmail itp też to obsługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest
@Chcesz_Pomarancze: jeżeli zostawiłeś swoje dane w naszym sklepie, nie możemy wykluczyć, że na skutek nieuprawnionego dostępu, o którym informowaliśmy, zostałeś narażony na działania spamerskie.

Niemniej jednak nie możemy wskazać na to jednoznacznie, bo tego typu ataki mogą pochodzić również z innych źródeł.

Ze swojej strony pragniemy zapewnić, że podjęliśmy szereg działań systemowych i procesowych pozwalających na wzmocnienie i poprawę zabezpieczeń naszej infrastruktury. Część zmian, które możemy wymienić, to: dwustopniowa weryfikacja przy