Wpis z mikrobloga

#rozdajo #jedzenie #phaxidieta #zadarmo #mcdonalds #bonifikarta

Rozdajo najnowszej bonifikarty McDonald', nie wykluczam nikogo z losowania.

Losowanie jednej osoby z plusujących w środę po 20, wysyłka listem rejestrowanym, brak odpowiedzi w ciągu 48h na PW - losowanie następnego szczęśliwca
@almex ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@munitalp
@SaiGasai
@broker
Narun - #rozdajo #jedzenie #phaxidieta #zadarmo #mcdonalds #bonifikarta 

Rozdajo n...

źródło: comment_YdozyD2VafUjLg3ykUZIMdaS6SYD12ED.jpg

Pobierz
  • 49
@aurin nie jest to uwzględnione w regulaminach, w większości jest tak że wydają po północy ale niektóre wydają na otwarciu sali czyli np. o 7, najlepiej pójść jak jest taka możliwość do jakiejs galerii bo tam sie otwierają później trochę np o 10
@glxmsc Właśnie po to ona istnieje. By przyciągnąć nowych klientów którzy jednak patrzą na stosunek cena/jakość.

Pomijając bonifikatę z której ceny powinny być w standardowym menu. Jednak będą je dalej podwyższać. Bo widziałem obroty one #!$%@? rosną xD

Ja nie wiem czemu ludzie wracają regularnie. Kiedy KFC oferuje lepsze jakościowo produkty lub lokalne restauracje.. w moim mieście jest dużo fajnych opcji w przystępnych cenach gdzie za 20-25zł jesteś pełny dobrym jedzonkiem.

A
@4500: Czy mczestaw można kupić korzystając z kuponów z aplikacji (często są kupony na zestawy za 12-13zł) czy trzeba go kupić bez żadnych promocji?