Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale ja tęsknię za czasami jak Meksyk #!$%@?ł Lindsey Stirling o 5 rano na pełną #!$%@?ę i bansował z browarem jeszcze #!$%@? z poprzedniego dnia zanim poszedł po dostawę alko z Zodiaka. Barbara oczywiście leżała pokarana w pokoju obok i zalewała się łzami, rozważając, czy już dzwonić na niebieskich, czy jeszcze poczekać, bo to przecież jej syn. Przecież to była czysta platyna.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 14
@MrGreenNinja: @zdzislawspanialy: @mendrzej: Jak Meksyk wróci do picia, to będzie to jego ostatni cug w życiu, który skończy w piachu.
@kiera1: @antek_akrobata: Jestem przekonany, że on jest na jakichś barbituratach od psychiatry. Alkoholik z takim stażem i stylem picia jak on nie może po prostu rzucić z dnia na dzień na "silną wolę". Gościu dostał ultimatum: Albo bierzesz prochy i nie zbliżasz się do alko, albo następnym
@MrGreenNinja: A to swoją drogą, ale dam sobie rękę uciąć, że on jest na mocnych prochach z górnej półki i w sumie chwała mu za to, że bierze. Ja naprawdę wierzę, że on jest trzeźwy te 4,5 miecha. Dla niego 1 piwo = parodniowy cug do odcięcia. Sam kiedyś ostro zaciągałem i wiem jak to jest.
@TheAdonaiBouncer: Złote czasy upodlenia menela, jesień i zima 2018/2019 - budził się #!$%@? o 4-5 rano, szwędał się po Starosielcach przed wschodem słońca, szedł do sklepiku 24h przez kładkę nad torami, żeby kupić 2 żuberki na podtrzymanie fazy, aż Zodiaka nie otworzą. Gotowanie obiadu na śniadanie, #!$%@? surowego mięsa, techno skrzypki na full/ew. 2pac, darcie mordy od rana, gile z nosa, co chwila jakieś fejkowe profile lasek na FB go wkręcały,
@TheAdonaiBouncer:

Gościu dostał ultimatum: Albo bierzesz prochy i nie zbliżasz się do alko, albo następnym razem już nie zdążysz do szpitala.

G.wno prawda. Ultimatum może i dostał ale takie że albo pije albo pójdzie siedzieć za znęty. Taka prawda, gdyby nie to to dalej by cugował.
@dizel81: Powtarzam jeszcze raz, alkoholik z jego stażem bez środków wspomagających w postaci barbituratów albo zaszywki nie przestanie pić pod jakimkolwiek pretekstem. Odsiadka za znęty swoją drogą, ale jakiś lekarz na pewno mu pomógł odstawić, sam czasem na live'ach swoich łyka jakieś różowe pastylki.