Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Serio nie wiem do czego pijesz. Nie mam gdzieś racji? Zamiast klepać bezmyślnie o "smutach", wskaż konkrety. Chyba że sam niczym mocniejszym niż takie doładowane 1.4 nigdy nie jeździłeś i sądzisz, że to ósmy cud świata.
  • Odpowiedz
@NyanNyan: 1.4 Turbo jest lepsze niż 1.8/2.0 atmosferyczne. A dalej to są małe, gówniane silniki R4...
moje daily to v6... Jeździłem 1.4 tjet 170 i mówię, że #!$%@? o nim głupoty. I można było tam wsadzić i 2.9 z giuli, ale wiesz, czemu tego nie zrobili?


Cała filozofia mx-5/124 jest oparta o maksymalnie niską wagę pojazdu by dawał więcej frajdy z jazdy. Mx5 od zawsze jest dychawiczne i #!$%@? przyśpiesz, fiacik
  • Odpowiedz
1.4 Turbo jest lepsze niż 1.8/2.0 atmosferyczne


@ScaRRyMaN: I mnie wytykasz, że czytać ze zrozumieniem nie umiem, a sam ślepyś jak kura. Zajrzyj wyżej, to zobaczysz że mowa była o 1.8/2.0 z kompresorem.

I jasne, że dało się wsadzić coś większego, tylko po co o tym wspominać? Nikt takiego argumentu tu nie podnosił nawet.
  • Odpowiedz
@NyanNyan: czy ty dalej o tuningu? Bo ja pisałem o tym, co oferują te auta jako nowe. I dalej kopiesz pod siebie bo założenie kompresora to:

10kzł


A mapa w fiacie to 1kzł
A tym bardziej, że mazdę trzeba odprężyć by jakikolwiek montaż doładowania miał sens w skyactive xD
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Cały czas o tym piszę. To, że widać nie przeczytałeś o co mi chodzi, a potem próbujesz obrócić kota ogonem, jakbym wyskoczył z argumentem dopiero po jakimś czasie, jest co najmniej nie na miejscu.

Koszta mnie nie interesują. To kolejna rzecz, o której nikt nie mówił. Ale skoro już ruszasz ten aspekt, to rozumiem że hamburger z maca za 5zł jest lepszy od steka za 50zł, bo jest 10x tańszy,
  • Odpowiedz
Ale skoro już ruszasz ten aspekt, to rozumiem że hamburger z maca za 5zł jest lepszy od steka za 50zł


@NyanNyan: to zależy jak zrobią steka. Ale ja mówiłem o kosztach, które w takich autach mają znaczenie. I mówiłem, że każde r4 to padaka. Bo to r4.
Ja mam zabawkowe, dwuosobowe auto, wolnossące. I nie włożę doładowania bo to bezsensu. Jakbym miał mieć to samo auto, z tym samym układem cylindrów,
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: No i okej. O gustach się nie dyskutuje. Ja doładowane małe silniki komentowałem z pozycji kogoś, kto na co dzień jeździ większymi doładowanymi, choć to dalej R4. Pomimo że mają porównywalną moc do tych małych nadmuchanych silniczków, to z racji większej pojemności, prowadzi mi się je 100x lepiej. Więc to nie tak, że uparłem się tu gnoić jakieś biedne 1.4. To jest dla mnie jeden worek z 1.2 i resztą
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn: Żeby pokazać go z dobrej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też tak robię, ale te co mają tylko jedno zdjęcie nie są na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz