Wpis z mikrobloga

@userrrr: Chyba można się starać o refundację, ale ponoć jest to droga przez mękę - przechodzenie przez sita ocen, do tego najpierw trzeba udowodnić, ze inne leczenie nie działa itp. Leczenie boli w portfel, oj boli - ale z drugiej strony, dzięki temu lekowi jestem w 100% sprawny, a był okres (przed leczeniem) że mnie tak stawy napierd..., że nie mogłem chodzić.

Przyczyna u mnie? Najpierw łuszczyca (11 lat), a pote
@mroczne_knowania: Łuszczyca czyli łuszczyla Ci sie skóra na rękach? No ja chyba mam to gówno od jakiegoś roku. Długotrwały stres, zła dieta, siedzący tryb źycia i wysoki wysiłek fizyczny (praca fizyczna). Na poczatku to mi puchły palce u rąk, swędziały i bolały przy zginaniu, utrzymywalo sie ok 6 mies teraz jest spokój, ale nogi mnie strasznie #!$%@?ą po przebudzeniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@userrrr: Na rękach, plecach, brzuchu, głowie, twarzy, nogach - generalnie 70% powierzchni ciała miałem pokryte tym gównem. To coś więcej, niż łuszczenie się skóry - to wygląda jak twarde strupy, które swędzą jak cholera, jak pękają, to potrafią krwawić, no i powodują permanentny stan zapalny skóry. Wygląda szpetnie - ile ja się najadłem epitetów od ludzi na temat mojego wyglądu, to nie zliczę. 0/10, nie polecam. Ale powiem Ci, ze ten