Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: UWAGA DLA FIRM:

Wystawiamy faktury dwujęzyczne w języku polskim i angielskim.

UWAGA: jesteśmy spółką brytyjską wystawiamy faktury UE z VAT 0% dla firm, które posiadają NIP UE tzn. mają aktywny numer VAT oraz nie wystawiamy faktur 23%. Prosimy o rozważane zakupy na firmę.
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Jak przewiniesz listę, to widzisz niżej niepromowane oferty, gdzie już ceny są zbliżone (3998 zł z darmową wysyłką, a w E-mag 3945 + 44 za wysyłkę, w sumie 3999).

E-mag chyba czasem nie ma swojego towaru, tylko odsprzedaje od dostawców. Więc całkiem możliwe, że ta oferta e-maga to tak naprawdę oferta tego sklepu niżej, a e-mag ma z tego jakąś prowizję
  • Odpowiedz
@m4kb0l: na stronie emaga było. Wygląda na to że to nie jest oferta e-mag, tylko jakiś dostawca przez nich sprzedaje

jakiś #!$%@? dropshipping z UK
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Hmm to chyba było to. Ogólnie tam na ten adres jest jakiś salon fryzjerski czy coś. Może numery już chyba maja poblokowane sprawa była na policji no ale to policja ¯\_(ツ)_/¯ jutro mogę dokładnie opisać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: ja z eMag brałem pampersy tylko, ale byłem zadowolony ( ) Nie zwróciłem uwagi, że pośredniczą jak Empik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz