Wpis z mikrobloga

Siemka wykopkowe świry. Z racji tego, że zbliżają się wybory mam dla Was zadanie. Poniżej znajdziecie mój kompas polityczny. Problem jest taki, że nie mam pojęcia na kogo głosować w nadchodzących wyborach. Chciałbym posłuchać opinii każdej ze stron co mają ich ugrupowani do zaoferowania. Liczę na merytoryczną dyskusje. #polityka #lewica #prawica #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #kiciochpyta
PawelIISmieszek - Siemka wykopkowe świry. Z racji tego, że zbliżają się wybory mam dl...

źródło: comment_dTNlVFH3NYhgnmbyLlkNPoHGbIO5Zikk.jpg

Pobierz
  • 22
@Pawel_II_Smieszek: w Polsce nie ma partii, które byłyby libertariańskie, więc ciężko, albo idziesz wolnościowo ekonomicznie i wybierasz Szurfederację, albo partie wolnościowe społecznie pokroju Wiosny. Ewentualnie .N
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawel_II_Smieszek: Znaczy ja nie wiem czy masz do tego właściwe podejście. Władza, na którą głosujesz powinna być korzystna dla ciebie, więc to w twoim interesie jest się dowiedzieć co poszczególne ugrupowania mają do zaoferowania. Przeczytaj programy, obejrzyj parę wywiadów. Oczywiście kieruj się też intuicją i wiedzą o przeszłości partii. Ja swoje poglądy ukształtowałem przez czytanie książek, artykułów i badań, a także słuchanie wykładów, bo wiedziałem, że nikt mi nie powie co