Wpis z mikrobloga

@LaserRock46AND2: Grafiki rastrowej tu nie ma. Jest kilka svg zapisanych z bardzo niską precyzją (wisielec i elementy postaci). Reszta jest generowana w locie.

@moje_bagno to nietrafiony zabieg stylistyczny. Trawa i drzewa generowane.

@bzduraa Tak, jest temat, który trzeba spełnić, w tym roku brzmi on "Back". Z reguły jest on na tyle ogólny, że wszystko da się pod niego podpiąć. Jak ktoś chce kombinować, to może pracować nad grą cały rok i
@Njeworski: Nie siedzę w gamedevie. Poprzednia gra wygrała konkurs, na który była zgłoszona :) Czy są podobne? Na pewno paleta kolorów jest podobna. Po pierwsze lubię czerń i biel i zabawy światłocieniem, po drugie brak kolorów pozwala zaoszczędzić trochę bajtów.
@tulus: Ogólnie spoko, ale część kryształków była przesadzona + niejasny system autozapisu skutecznie odrzuca po którejś próbie zdobycie niektórych kryształków. Dodatkowo 4 razy wpadłem za mapę lub chodziłem po drugiej stronie tekstur tak jak w flashowej gierce SHIFT. Poza tym bardzo spoko, trochę trudno zebrac wszystkie nie wiedząc gdzie sa, ale to chyba domena takich gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdobyłem 68/75 kryształków (