Wpis z mikrobloga

Wiecie co stwierdzilem? Że jednak wolałbym żeby moi rodzice zrobili aborcje. Mam szereg wad rozwojowych. Najgorsze jest wpdoglowie, wplywa na układ nerwowy, oraz na pracę mózgu. Przez to nie mogę pracować fizycznie, bo to powoduje atak padaczki (która jest następstwem wodoglowia) ani umysłowo, bo przez toto #!$%@?ństwo jestem po prostu debilem. Dziś nazywa się to lekką niepełnosprawnością intelektualną. Chodzę do normalnej szkoły, ale nauczyciele sugerują żebym do #licbaza poszedł już specjalnej, bo o ile w #podbaza jeszczw jakoś idzie to w liceum na pewno sobie nie poradzę. Czesto się na mnie denerwują, bo muszą mi tłumaczyć po kilkanaście razy coś, co inni rozumieją od razu. Na lekcji nigdy nie pada pytanie, czy wszyscy zrozumieli, tylko czy anon zrozumiał. Jak się przyznam, że nie rozumiem to są zniecierpliwieni, jak udaje że rozumiem to potem też są źli, że nie powiedziałem. Na codzien, jak ktoś ze mną rozmawia to nie widzi tego, że jestem trochę glupszy od innych. Wszystko wychodzi w szkole, bo nie jestem w stanie opanować materiału. Mam ogromne problemy z pamiecią i skupieniem się. Do fizycznych rzeczy też się nie nadaje, przez padaczke i wadę serca. Czyli nie będę mógł pracować ani fizycznie ani umysłowo. Nie mam pojęcia co ja ze sobą zrobię w przyszłości, ale nie chciałbym być obciążeniem dla społeczeństwa, dlatego szkoda że mama nie zrobiła aborcji. Wtedy ona by żyła, mi i tak by było to obojętne a pewnie nigdy nie będę samodzielny do końca przez moją tempote. #przegryw #aborcja #szkola
  • 22
@StanislawAniol: @Lauda: ja pomagałem przy układaniu kostki w takich warunkach i to nie była specjalnie ciężka praca, częste przerwy, dużo czasu spędzone nie stojąc, brak #!$%@?.
Nie sprzątałem hoteli ale wydaje mi się to w dosyć ciężkie - pośpiech, wyśrubowane normy, przełożona kapo, brak przerw oprócz tych planowanych, syf, mocz, jedzenie w pościeli. Ale widać niektórym się wydaje że wiedzą lepiej
@M-ever: no to teraz popatrz na to jakie składne zdania napisałeś, złożone i wyszedł z tego dobrze czytający się akapit. A potem wejdź na jakąkolwiek grupę polaków zagranico albo innych madek i zobacz jak oni piszą. Masz problemy z pamięcią i skupieniem się, ale wyobraź sobie, że jest całe mnóstwo ludzi dużo głupszych od Ciebie i nie musisz daleko szukać :)

W ogóle samo myślenie o przyszłości, martwienie się tym czy
@StanislawAniol: Nie no teraz to dowaliłeś. Pracowałeś w ogóle kiedyś jako służba pięter w hotelu? Przecież to jest tak niehigieniczna robota ze się rzygac chce na samą myśl. Nie wystarczy tylko lustra ręcznikiem przestrzec bo często na takim lustrze jest pełno śladów pasty do zębów, zacieków od wody a nieraz innych ustrojstw o których pochodzenia lepiej nie wiedzieć. I masz to jeszcze wyczyścić tak żeby nie było maz wiec koniec końców
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DinaKaliente: pracowałem 2 miesiące więc wiem jak to wygląda. Start o 7, przerwa 30min o 12, koniec o 17. W domu praktycznie nie istniałem bo jak wróciłem to nie miałem siły nawet zjeść. A co myślisz, że jak słońce daje 40' to ktoś nad tobą stoi z parasolem przeciwsłonecznym?
@StanislawAniol: Człowieku nie kompromituj się xD kostkę to ty możesz podawales raz na pół godziny a tak to se stałeś, ja znam ta robotę od podszewki i nikt by ci nie dał układać tyle kostki xd no chyba że chodzi ci o przybijanie młoteczkiem, a nie noszenie.
@StanislawAniol: Tylko ty się jak widać pogrążasz bo piszesz mi o kostce brukowej kiedy ja odpowiedziałam na komentarz o łatwej pracy sprzątania hotelu XD Obstawiam że praca na służbie pięter by cie przerosła i już wolałbyś wrocic do tej swojej kostki brukowej. Osobie która pisze ze jest w jakiś sposób niepełnosprawna piszesz że może sobie w hotelu sprzątać pokoje kiedy w rzeczywistosci to jest praca dla osób silnych fizycznie i psychicznie