Wpis z mikrobloga

1,5 miesiąca na masie i już mnie to zaczyna wkur$%@, ciągle muszę wpychać w siebie jedzenie(3,5k kcal aktualnie i ciągle zwiększam),czuję się strasznie zapchany i ociężały a na wadze ledwo 1kg więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) I niech mi ktoś powie że masa jest łatwiejsza od redukcji, jak redukujesz to wystarczy się przyzwyczaić do uczucia głodu(tak, wiem eksperci na dobrej diecie redukcyjnej nie czuć głodu, ta ta xD) i robić codziennie to samo, czyli trzymać odpowiednio nisko kcal, a na masie? Kurła ciągłe kombinowanie bo żresz jak świnia a waga stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny plus masy który widzę to że progres siłowy widać z treningu na trening a na redukcji szło mi to bardzo wolno.
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 10
@Mzil: 3,5k kcal to bym wciągnął na raz i nawet nie poczuł. Teraz mam 3200 na wychodzeniu redu w DT, i ssie mnie jak #!$%@? jasny. I chudnę. #!$%@?. Kocham jeść, kocham jeść prosto i kulturystycznie. Z jedzeniem na masie nie będzie żadnego problemu. Liczę, że chociaż do tych 6k kcal w DT dojdę w końcu
@Mzil: mam dokładnie takie same spostrzeżenia i mnie w którymś momencie uratował blender. Płatki owsiane, banany, mleko, śmietanka, wpc i dużo kalorii w kilka minut i na kilka lykow.
@Mzil: dam Ci life hacka...

Jak masz elegancko wyliczony kcal to podziel go na 4/5 posiłków i jedz zawsze w tych samych godzinach, ale conajmniej 2h przed treningiem.

Pozdrawiam

150 za tą wiedzę się należy (σ ͜ʖσ)
@Mzil: te 3,5 k kcal #!$%@?łbym ze smakiem i czekał na więcej. Przy tylu chodziłem głodny.
A teraz jem 2,2-2,4k do tego treningi, aktywność 8-10k kroków i nawet nie chudnę pozdro.
A masa leci jak #!$%@? przy 3-3,5k.
@Mzil:
-wchodzi redukcja do kuchni
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST REDUKCJA 2,5k kcal.
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPIE xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY DIETĘ REDUKCYJNĄ KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO DIETY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE, SYCĄCE
- A TU DIETA REDUKCYJNA. JEDZĄ PONIŻEJ ZAPOTRZEBOWANIA. PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI Z JEDNEGO GARA