Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopowicze!

Jest to mój pierwszy wpis i pierwsza recenzja suszu CBD na tym portalu. Osobiście przetesowałem ponad 70 suszy CBD od kilkunastu sprzedawców. Mimo mojego doświadczenia w temacie zaznaczam, że recenzja jest wyłącznie subiektywną opinią ;)

W tym roku ruszam również ze sklepem w którym będziecie mieli możliwośc zakupienia ubrań z motywem konopi. Później planuję rozbudować asortyment o produkty CBD. Jeśli macie instagram to możecie zostawić coś po sobie: KLIK

[#RECENZJA 1] [Pozostałe zdjęcia tutaj: KLIK]

Susz konopny "PURPLE HAZE" od CANAPHARM - CBD 8,4% THC>0,2%

Cena: 29zł/g

Susz pakowany w opakowanie z elastycznego aluminium po 1g. Opakowanie świetnie nadaje się dla kolekcjonerów (w tym dla mnie ) ze względu na ciekawe walory wizualne.

Wraz z suszem dostałem "certyfikat", który informuje nas, że ich susz spełnia wszystkie wymogi prawne. Jest on czysto informacyjny. Oprócz suszu i certyfikatu dostałem też kilka vlep. Wyglądają całkiem dobrze (patrz zdjęcia).

Po otwarciu opakowania poczujemy lekki zapach, który jest delikatny i bardzo naturalny. Po wysypaniu widzimy topki, które nie wyglądają najgorzej, ale też nie są jakieś świetne. W moim przypadku było to 7 topków / 1g. Były one suche w porównaniu do innych suszy CBD.

⚖️ Susz CBD na dwóch wagach pokazał: 1,03g i 1,09g. Patrząc na te wyniki można śmiało powiedzieć, że dostajemy pełego "gieta" z lekką nadwyżką

⚙️ Niestety trochę się zagalapowałem i zmieliłem aż 0,63g suszu Jednak postanowiłem wrzucić całość do waporyzatora Volcano. [W PRZYSZŁYCH RECENZJACH UJEDNOLICĘ ILOŚĆ SUSZU DO 0,4/0,5G]
Susz został dobrze zmielony (patrz zdjęcia).

Waporyzator ustawiłem na 210 stopni i napełniłem jeden balon do pełna. Para była zdecydowanie gęsta i smaczna. Po tak suchym suszu spodziewałem się znikomej ilośći pary, ale było zaskoczenie. Napełniłem drugi balon(znowu gęsta para) i zwaporyzowałem. Pod koniec było czuć lekkie drażnienie w gardle. Napełniłbym nim jeszcze z 1/2 balony, ale poczułem, że to już mój limit.

⏰ Po 5 minutach poczułem działanie: lekkie odprężenie, brak gonitwy myśli, lepsze skupienie, chęć odpoczynku i spokój. Efekt po godzinie dalej się utrzymuje(na mnie susz CBD działa bardzo intensywnie).

Susz znalazłby się na pewno w moim top 5 suszy. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to wypada wyśmienicie. Jak będą jeszcze jakieś kody rabatowe to bierzcie na próbę śmiało! Jak macie jakieś pytania to piszcie!

Na skróty:

Cena: 29zł/g

Jakość: 8/10

Stosunek cena/jakość: 9,5/10

Zapach: 7/10

Wilgotność: 4/10

Wygląd topków: 7,5/10

Czy warto: Tak

Pochodzenie: Szwajcaria

Produkt: wolny od GMO, wegański i produkowany z użyciem naturalnych nawozów.

Inne: 85% Indica 15% Sativa

Zaznaczam, że recenzja jest wyłącznie moją osobistą opinią. Prezentując ją nikogo nie namawaim do zażywania czekokolwiek, traktujcie moją recenzję informacyjnie. Chciałbym również zaznaczyć, że wasza opinia na temat suszy CBD może się różnić od mojej. Jeśli masz inne spostrzeżenia do suszu niż ja to zapraszam do kulturalnej dyskusji w komentarzach. Recenzja nie jest sponsorowana, susz CBD zakupiłem za własne pieniądze.

#cbd #suszcbd #konopia #konopie #medycyna #zdrowie #cbdpolska #cbdpolska.eu #wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko #ruskarecenzja
Kraust - Witajcie Wykopowicze! 


Jest to mój pierwszy wpis i pierwsza recenzja su...

źródło: comment_xkcV8SufFKK0qqCs3u57iBvqpWadoE3w.jpg

Pobierz
  • 11