Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
MAM DOSYĆ

Dzisiaj był dla mnie bardzo #!$%@? dzień nawet jak na moje standardy więc chyba czas uderzyć pięścią w stół i coś ze sobą zrobić póki mam jeszcze niemal całe życie do wykorzystania. Daję sobie 30 dni na poprawę samopoczucia do poziomu ,w którym przejawiam jakąkolwiek wolę do wychodzenia z łóżka i funkcjonowania. Nie będę robił nagłej rewolucji w swoim życiu bo jak znam siebie to mój zapał zdechł by po dwóch dniach xD. Zaczynam od drobnych spraw i dość spontanicznie bez żadnego planu. Przez 30 dni będę robił poniżej wymienione rzeczy, jak mi wyjdzie i nie zrezygnuję to po tym czasie dorzucę aktywność fizyczną np. basen albo bieganie i wrócę do życia towarzyskiego. Pierwsze primo to dieta, wywalam śmieciowe żarcie, ograniczam cukier, rezygnuje z energoli, postaram się jeść więcej warzyw i owoców oraz przede wszystkim bardziej regularnie. Drugie primo to sen we w miarę cywilizowanych godzinach, spróbuję chodzić spać przed pierwszą a jak dobrze pójdzie to nawet przed północą. Trzecie primo to samorozwój, wracam do regularnego czytania, mam 4 książki ,które zamierzam przez następne 30 dni przeczytać, dodatkowo zamiast lurkować będę się oglądać filmy i seriale, nie jest to zbyt ambitne ale przynajmniej będę miał o czym gadać z ludźmi jak już przestanę się alienować xD. Postaram się także wyjść z domu dalej niż na nightwalk, jednak raczej nie będzie to nic co wymaga wyjątkowego dynamizmu może chociaż do kina pójdę, w drugiej fazie postaram się pojechać a jakiś koncert czy coś takiego. Czwarte primo to ten słynny nofap, walę może z dwa razy w tygodniu i nie uważam ,żeby był to jakiś wielki problem ale nie zaszkodzi spróbować chociażby dla ćwiczenia samokontroli. To w sumie tyle, warto dodać ,że zacząłem niedawno korzystać z pomocy specjalistów co mam nadzieję niedługo też zacznie przynosić skutki. Chętnie przyjmę wszelkie rady i zalecenia od osób ,które kiedyś były w podobnej sytuacji lub po prostu mają coś ciekawego do powiedzenia. Sam dla siebie będę prowadził coś w stylu dziennika może to pomoże będę to robił tutaj bo trochę ostatnio mi doskwiera #samotnosc a poza tym jakoś wygodniej mi się zwierzać przed obcymi ludźmi z internetu.
#depresja #samorozwoj #motywacja #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #nofapchallenge

  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zhidlhera: nie dopisałem tego a to całkiem istotne, postaram się być bardziej pozytywny w kontaktach międzyludzkich, czasem wykonywać bezinteresownie jakieś miłe gęsty i przestać ociekać edgy-nihilistycznym poczuciem humoru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozmiar-czcionki: Tak całościowo to nieźle chyba tutaj leki trochę pomagają. Jeśli chodzi o żarcie to zdecydowanie jem więcej warzyw i owoców i chyba w ogóle więcej, ani razu śniadania nie pominąłem a to dla mnie dużo xD. W sumie naciągnąłem swoje postanowienie tylko piciem coli i #!$%@? zapiekanki z marketu xD. Co do samorozwoju to Księgarz z Kabulu przeczytany teraz czytam drugą i mam plany na weekend xD ale średnio wyszło