Wpis z mikrobloga

Dobry,
poratujcie radą, bo ileż można studiować ciągle to samo...
Interesuje mnie jeden z tych trzech smartwatchy: garmin 245 music, 645 music, vivoactive 4.
Będzie wykorzystywany jako codzienny zegarek. Przynajmniej raz w tygodniu bieganie, piłka nożna, codziennie rower, okazjonalnie siłka i basen.
NFC nie jest wymagane, tak jak i dotykowy ekran, ale fajnie jakby liczył piętra.
Prośba o pomoc w świadomym wyborze.
Dzieki i pozdro

#garmin
  • 6
@m4zd4: IMHO seria Vivoactive jest łatwiejsza w codziennym użytkowaniu, do tego ma większy ekran i dotykowy ekran ułatwia trochę poruszanie się po menu... chociaż dotyk u Garmina to i tak takie średniowiecze w porównaniu z komórkami. W nowym VA dodali jeszcze jeden przycisk, więc podstawowe funkcje przy bieganiu można obskoczyć bez dotyku, bo przy spoconych łapach to było mocno średnie.

W przypadku wyboru 245 vs 645 to ten drugi wygląda lepiej,
No dobra, czyli 245 idzie w odstawkę.
@Pytoo możesz cyknąć fotę jak wygląda u Ciebie na ręce 645 i podać ile masz w nadgarstku? Nie mam niestety możliwości sprawdzenia na żywo jak wyglądają te zegarki. Moja łapa jest śmiesznie wąska i boję się, że wersja tylko S będzie w miarę wyglądać.

@panato, @szakalq troszkę mnie martwi brak funkcji z załącznika w VA4 w porównaniu z 645. Trening interwałowy z pewnością by
m4zd4 - No dobra, czyli 245 idzie w odstawkę.
@Pytoo możesz cyknąć fotę jak wygląda ...

źródło: comment_Whh2q1mR562wQITBXGmbbos3VGWD2vAi.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4zd4: Jeżeli bardziej nastawiasz się na funkcje biegowe to bierz 645, jeśli na multisport to va4, Venu odrzuciłbym właśnie ze względu na amoled. Te zegarki nie są duże także spokojnie będzie pasować, ja miałem va3 i 245 i było ok rozmiarowo a też mam małą rękę. Wersje S są tylko w fenixach pozostałe mają jeden rozmiar.