Wpis z mikrobloga

Lime 10 +10 zł / Hive darmowe odblokowania
----
Aktualnie z kodów #kodyodlubiekiedy jest do odebrania równo 714 zł, odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę Ci wszystkie :)
----
Lime - możliwe 20 zł na przejazdy

22 września z okazji dnia bez samochodu Lime daje 10 zł po wpisaniu kodu ZOSTAWKLUCZYKI

Kod możecie wpisać i wykorzystać 22 września (jeśli wpiszecie teraz to nie będzie informacja, że kod wygasł)

Ludzie z Wrocławia mogą sprawdzić czy działa kod PAUEP5JW - kod regionalny na 10 zł :)
------
Hive - darmowe odblokowania
Codziennie od 6:00 do 10:00 darmowe odblokowania
unikniecie opłaty startowej, 3 zł do przodu ;-)

------

Revolut - we wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut, więc polecam bardzo.
Promocja dla nowych użytkowników, w której można otrzymać na start darmową kartę fizyczną oraz bonus na start 15 euro, czyli ponad 65 zł

Odezwij się przez Prywatną Wiadomość żeby nie łamać regulaminu Wykopu to podam link do rejestracji i opis jak uzyskać :)

------
Wciąż działające inne promocje:
1.hulajnogi Voi  w sumie 9,5 euro do odebrania (około 43 zł)
2. Uber Eats 3 darmowe dostawy
------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking, niedługo również pewnie na 75 zł

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 973 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 250 zł w gotówce.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 514 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#kodypromocyjne #hivekodyodlubiekiedy #hive i #lime dzialaja w takich miastach #warszawa #wroclaw #krakow #poznan #katowice #gdansk #sopot
LubieKiedy - Lime 10 +10 zł / Hive darmowe odblokowania
----
Aktualnie z kodów #kod...

źródło: comment_S7YnVjmHXyl6E8RTTOMlET5FYjjqOfPQ.jpg

Pobierz
  • 31