Wpis z mikrobloga

@Wo0cash: #!$%@?, słuchałem kilka jego ostatnich audycji bo przypomniałem sobie o nim po latach. Zrobił się z niego niestety gość z przerośniętym ego - czegokolwiek się nie dotknie to uważa się za alfę i omegę. O nauce języków mówił w taki sposób, jakby miał nadprzyrodzone umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i nikt nie jest w stanie go dogonić.
Jakiś czas temu wdałem się z nim w dyskusję, bo wypowiadał się o rzeczach,
  • Odpowiedz
  • 8
@Wo0cash: #!$%@?, słuchałem kilka jego ostatnich audycji bo przypomniałem sobie o nim po latach. Zrobił się z niego niestety gość z przerośniętym ego - czegokolwiek się nie dotknie to uważa się za alfę i omegę. O nauce języków mówił w taki sposób, jakby miał nadprzyrodzone umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i nikt nie jest w stanie go dogonić.

Jakiś czas temu wdałem się z nim w dyskusję, bo wypowiadał się o rzeczach,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Variv: Jest także zazartym kreacjonistą. Arogancja mu #!$%@? poza zakresy w tych audycjach, jakbyś Cejrowskiego słuchał.
  • Odpowiedz
@Variv: tak jest, okazalo sie ze odwyku nikt nie sluchal bo nie bylo go na ytbie. jakis typ mu wogle to wrzucal.
lechowicz jest zywym dowodem na to jak #!$%@? sobie fejm - wybil sie naprawde niezle ta piosenka i wystarczylo ta kariere pociagnac, no juz to mial. ale on sobie wtedy wymyslil ze go ludzie okradaja z piosenek no bo przeciez jak ktos zripowal jego plyte i wstawil na yt
  • Odpowiedz