Wpis z mikrobloga

Wczoraj minęła rocznica 15 lat od wypuszczenia pierwszego odcinka Zagubionych.
Ile plusów dostanie LOST?
Serial ten był bardzo popularny w Polsce i na świecie. Pamiętam jak za małolata leciały odcinki i tylko część z tego się oglądało. W tym roku odświeżylem sobie wszysciutkie sezony przez wakacje i jestem w szoku jak idealny był ten serial!

Który sezon wam się podobał najbardziej?
Kogo śmierć wyglądała na najbardziej efektowną i chwytająca za uczucia?

#lost #zagubieni #seriale #klasyki
only_dgl - Wczoraj minęła rocznica 15 lat od wypuszczenia pierwszego odcinka Zagubion...

źródło: comment_KmjAHLKA1j1dWLGiOS3fnZnjlvTad34J.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@only_dgl: Lost oglądałem z wypiekami na twarzy - również te miniepizody między sezonami "dopowiadające" fabułę. Podobały mi się te zwroty akcji, ale po 3, może 4 serii widać zmęczenie materiału - coraz więcej nierozwiązanych tajemnic, sporo odcinków zapychających (aczkolwiek w pierwszych sezonach też były) oraz finał naprawdę nie spełniający oczekiwań finał. Mimo to jako całokształt serial mi się podobał i pewnie przytuliłbym jakąś kontynuację jeśli zaoferowałaby jakieś wyjaśnienia.

W ogóle to
  • Odpowiedz
The Constant


@only_dgl: Ech, najlepsziejszy serial, jaki oglądałem... (,)
Bez zapychaczy w postaci wyuzdanego seksu i wątków gejowskich


uwielbiam początek drugiego sezonu i tę piosenkę ()


@duch_minionych_swiat: Pamiętam, że wtedy była straszna burza, i przez to nie obejrzałem tego odcinka! xD
A wtedy jeszcze nie miałem kompa i internetu, by sobie ściągnąć... ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@Matemit: nie pamietam juz zbyt dobrze bo ogladalem ten serial jak lecial w tv ale o ile sie nie myle to "tamci" to byli po prostu ocalali z tego samego samolotu ktorzy wyladowali na drugiej stronie wyspy
  • Odpowiedz
@only_dgl: Zagubieni wyznaczyli początek szajby na punkcie zagranicznych seriali (później był Skazany na śmierć, czy Dr House), która trwa do dzisiaj
Gorączkowały się nim wszystkie nastoletnie normiki, które w tym samym okresie kupowały telefony Sony Ericsson i bluzy z Croppa, jeździły na BMX-ach i uprawiały parkour
  • Odpowiedz
Kompletnie spłycony wątek odwiecznej walki dobra ze złem bo tak naprawdę to z winy Jcoba i jego 'matki' zginęło więcej ludzi niż od czarnego dymu XD.


@Janusz_Rekina: no moim zdaniem właśnie nigdzie nie było powiedziane że czarny to ten zły i o to w tym wszystkim chodziło że do końca nie wiadomo kto jest zły i ostatecznie chyba tak naprawdę się nie wyjaśniło. Tak jak mówisz, obaj mieli bardzo dużo na
  • Odpowiedz
@only_dgl: Jebło te 15 lat jak z bicza strzelił. Pamiętam jak mając 12 lat miałem schizy po oglądaniu tego serialu i rozkminiałem przez pół nocy co to za głosy na wyspie, czemu sygnał SOS Francuzki już od 16 lat wisi w eterze, czy też skąd wziął się Ethan i dlaczego chciał porwać Clarie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To były kurka czasy...
  • Odpowiedz