Wpis z mikrobloga

Wczoraj minęła rocznica 15 lat od wypuszczenia pierwszego odcinka Zagubionych.
Ile plusów dostanie LOST?
Serial ten był bardzo popularny w Polsce i na świecie. Pamiętam jak za małolata leciały odcinki i tylko część z tego się oglądało. W tym roku odświeżylem sobie wszysciutkie sezony przez wakacje i jestem w szoku jak idealny był ten serial!

Który sezon wam się podobał najbardziej?
Kogo śmierć wyglądała na najbardziej efektowną i chwytająca za uczucia?

#lost #zagubieni #seriale #klasyki
only_dgl - Wczoraj minęła rocznica 15 lat od wypuszczenia pierwszego odcinka Zagubion...

źródło: comment_KmjAHLKA1j1dWLGiOS3fnZnjlvTad34J.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@only_dgl: mam wrażenie, że scenarzyści mieli jakąś sadystyczną przyjemność z pastwieniem się nad Johnem Lockiem. Ten to miał #!$%@? życie, a śmierć to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@only_dgl: Bez przesady to nie był idealny serial. Alternatywna rzeczywistość. Kompletnie nie logiczne zabawy z czasem. Postacie, które zachowują się jak dzieci "Ben wyślizgał mnie 5 razy ale mu zaufam bo dobrze gada". Kompletnie spłycony wątek odwiecznej walki dobra ze złem bo tak naprawdę to z winy Jcoba i jego 'matki' zginęło więcej ludzi niż od czarnego dymu XD. Wogle temu czarnemu nawet nie dali imienia a on chciał tylko skończyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@only_dgl: Daleko mu do idełu. Rozbudowali wątki, wprowadzili różne tajemnice, a potem na szybko kończyli bez ładu i składu. Rozczarowany byłem wtedy i #!$%@? jednocześnie. Drugi raz mi się to przytrafiło w tym roku przy zakończeniu GoT.
  • Odpowiedz