Wpis z mikrobloga

Z bunkra WildAnimal
Nagranie kawałka - Narady dowódców batalionów #R i Maxa Golonko

- Golonko podczas nagrania rzuca groźby karalne
- Straszy dowódców że ma na nich haki.
- Mówi że założy mi sprawę i że zostało wystosowane pismo z KWW. Poniżej w komentarzu informacja że podpis został z fałszowany.
- Golonko nie mówi całej prawdy o stronie, zwlekał z zapłaceniem za stronę kilka miesięcy, namawiał do zrobienia wału.

Na "mieście" krąży informacja, że Szurkowski nic nie wie o zbieranych pieniądzach dla niego. Podobno Golonko chce kasę zgarnąć dla siebie.. Jest prośba aby to zweryfikować poprzez kontakt z Szurkowskim

#polityka #revolution #kolonko #maxkolonko
WildAnimal - Z bunkra WildAnimal
Nagranie kawałka - Narady dowódców batalionów #R i ...
  • 82
  • Odpowiedz
@WildAnimal: No prosze, czyli jednak MMK jest wyplacalny... w miare... xdddd a co powiesz o panu M. Piepiorce i jego wywiadzie dla wizraleu24 (xdddd)? Niby tutaj sie nie moze doczekac rozprawy bo staje okoniem maksymilianowi, a z drugiej storny jest tak gleboko w jego odbycie, ze jeszcze zacheca ludzi do jego ogladania........ czy to ma jakis sens?
  • Odpowiedz
  • 24
@NiktBardzoWazny
Co do Piepiórki i jego włażenia w dupę Golonko. To moje zdanie jest takie.. Mateusz to nie jest głupi chłopak, wydaje mi się że on włazi w dupę Golonko, żeby go postawić przed ścianą.

Czyli pokazanie "patrz Golonko, ja jestem lojalny więc i ty bądź. Opłać wydatki KWW". Mateusz chce zmusić Golonko żeby ten dołożył się do wydatków KWW. Jeśli się nie dołoży, będzie to jasny sygnał dla innych że Golonko
  • Odpowiedz
Na "mieście" krąży informacja, że Szurkowski nic nie wie o zbieranych pieniądzach dla niego. Podobno Golonko chce kasę zgarnąć dla siebie.. Jest prośba aby to zweryfikować poprzez kontakt z Szurkowskim


@WildAnimal: w ogóle jest jakiś audyt tego ile faktycznie ludzie wpłacają na tę zbiórkę? Czy ta strona nie daje możliwości fałszowania licznika?
  • Odpowiedz
@WildAnimal: @rybsonk: bo golonko się wkurzył, że ten mu stronę zablokował (po jakim czasie? ), więc potem zwlekał z zapłatą. Jak słychać z nagrania, to z Golonko jest żaden polityk, agresywny, wściekły, sam sobie tworzy problemy, jakieś wściekłe arkadiusze go niszczą xD
  • Odpowiedz