Wpis z mikrobloga

Dostałem się na eliminacje do 1 z 10. Czy warto przyjść godzinę przed otwarciem eliminacji (można przyjść kiedy się chce w widełkach) czy i tak będą tłumy? Ktoś z Was przechodził takie eliminacje? O co pytają w rozmowie kwalifikacyjnej i czy test jest trudny, czy zadają proste pytania, żeby przesiać głąbów? Jest sens się do tego jakoś przygotować?
#1z10 #jedenzdziesieciu #teleturnieje #telewizja #sznuk #tvpis #poznan #warszawa #krakow
  • 22
@SzczurWodny: w Warszawie było to w szkole, wchodzisz do jakiejś klasy, są poustawiane stoliki z dwoma krzesłami, ok 10 takich stanowisk w klasie. Jak się zwolni jakiś przesł#!$%@?ący to następna osoba. Żądają 20 pytań, chcą imię nazwisko i numer telefonu. Jak odpowiesz na 16 to jest szansa że zadzwonią do Ciebie żebyś przyszedł na nagrania ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzczurWodny: w Warszawie było to w szkole, wchodzisz do jakiejś klasy, są poustawiane stoliki z dwoma krzesłami, ok 10 takich stanowisk w klasie. Jak się zwolni jakiś przesł#!$%@?ący to następna osoba. Żądają 20 pytań, chcą imię nazwisko i numer telefonu. Jak odpowiesz na 16 to jest szansa że zadzwonią do Ciebie żebyś przyszedł na nagrania ;)

@Neagini: @SzczurWodny:
Potwierdzam
@Gronie: @Neagini: chyba nie ma sensu i nie da się na to przygotować prawda? te pytania są jakieś dowalone w stylu na której stronie Pana Tadeusza pada konkretne słowo czy raczej jakieś banały w stylu kto jest prezydentem Rosji?
@toodrunktofuck: ja za 1 razem na koncu 2017 zostałem zaproszony na styczeń 2018, ale nie mogłem więc nic nie wyszło. Potem wysłałem jesienią 2018 zgłoszenie i nie było odzewu. Teraz nudziłem się pewnego dnia tydzień temu i stwierdziłem, że sobie pyknę zgłoszenie i proszę dziś zaprosili na eliminacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)