Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 418
#ekologia #klimat ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac
Szczyt klimatyczny. Świat oszalał na punkcie Grety Thunberg. Tylko, że dla mnie ona jest produktem, wytworem ludzi a może popchnieto ja do tego przez piętno rodziny, dziadka dokładniej.
Dlaczego nie pietnuje Chin, Rosji? Płynie przez ocean na grafitowym jachcie, przy produkcji którego używa się samej chemii, która nie jest wszak obojętna dla środowiska. Za jachtem leci załoga samolotem, dwa razy, uwalniajac kolejne zanieczyszczenia. Używa telefonu, komputera idt itp. Jest produktem na którym ktoś znów się dorabia. O ile zmiany są ważne to to jest hipokryzja level hard. Ktoś popchnal to biedne zaburzone dziecko do takich działań. Wkrecajac jej mocno film który sprawi, że odbije się to na psychice. A młodzi dziś stają z transparentami, a później idą na kawę z plastikowego kubeczka, który wywala do śmieci. Chyba nie tędy ta droga.
Pobierz PMV_Norway - #ekologia #klimat ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac
Szczyt klimat...
źródło: comment_kXnv6XlyMhngz29j1x1AyPbE4NE17NqV.jpg
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@m1600: pokaż mi w którym miejscu ja atakuje. Bo już przez poprawność polityczna nie można wyrazić własnej opinii, bo ludzie dostają sraczki. Ze jest zaburzona? No jest pisze o tym nawet na Wikipedii, więc nie jest to wymyśl a fakt. Mi jej szkoda po prostu. Bo ktoś wkrecil jej mocno film ze zbawi świat, krzywdzac ja tylko. Zrujnowane dzieciństwo...
@PMV_Norway: Dla mnie to to samo niczym rozmowy młodych, ładnych i wykształconych jak to nie rozprawiają o współczuciu dla jakiejś wypromowanej gwiazdy FB która ma akurat raka a jednocześnie mają głęboko w pompie wszystkich wokół siebie. Gdyby społeczeństwo naprawdę było tak wrażliwe to powstało by zdecydowanie więcej "klasztornych" przytułków niczym około klasztorne inicjatywy mnichów buddyjskich, gdzie społeczeństwo ich wspiera. A nikt tego nie chce, tak samo z klimatem. Tu wcale nie
@PMV_Norway: Oj dokładnie, w wielu, naprawdę wielu miejscach mogliby być ekologiczni. Przecież gdybyśmy się tak masowo przesiedli na rowery jak Holendrzy (a co dopiero Azjaci) to nagle by to szło odczuć. Ale ludzie wolą jojczyć a potem cyk, kubeczek ze Starbucksa a potem samochodzikiem do domku a w domu włącza klimę bo przecież jak to tak się pocić a kąpie się pod deszczownicą miast oszczędzać wodę, lub kąpiele w wannie z
@xaliemorph: Czytanie sloganów z kartki oraz granie na emocjach jest znacznie prostsze niż zdobywanie wiedzy i doświadczenia.
Dlaczego "eko-oszolomstwo" w swych szeregach nie promuje nauki?
Człowiek któremu bliżej do wąsatego Janusza niz "ekologa" projektując instalacje przemysłowe o wyzszej sprawności znacznie bardziej przysłóży sie sprawie niż gdyby miał przypinać się do bliżej nie zidetyfikowanych drzew.
@xaliemorph ten blogger żyje w jakimś kloszu, bo ciągle biali to, biali tamto, white privelage bez KOŃCA. Ech, aż się sam sobie dziwię, że to czytałem. Tak jakby Azjaci czy Natywni Afryksnie nie czerpali zysków z takiej eksploatacji ziemi, mimo bycia lokalsami od tysięcy lat :d