Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirunie. Jestem chory, ciężko chory ale to wyznanie nie będzie to żebractwem. Choruję na tyle, że mam pierwszą grupę od samego początku i jak można się domyślić mocno naruszony organizm pod kątem wyglądu - mam 164 cm wzrostu i ważę 48 kg (xD).
Osiągnięciem dla mnie jest jak wogóle rano się obudzę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mimo tego podjąłem się pracy, gdzieżby indziej jak nie w ochronie?
Moje wyznanie jest o tym, że mnie #!$%@? z powodu tego wyglądu i o tym, że jest to dyskryminacja bo czuję się bardzo poniżony.
Miałem obiekt w postaci stróżowania nocą w salonie płytek a następnie w salonie samochodowym VW.
Dlaczego tak się stało skoro nic nie zginęło a do swojej pracy się przykładałem bo obchody robiłem co 2 godziny, co można sprawdzić bo jest w obu miejscach monitoring, nie wspomnę o dziadkach które w nocy po prostu śpią.

Dajcie plusika na poprawę humoru (,)

Pozdrowienia dla ww. salonów w RZ ha tfu na was.

#praca #pomocy #prawo #januszebiznesu #niepelnosprawni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 37
  • Odpowiedz
Choruję na tyle, że mam pierwszą grupę od samego początku i jak można się domyślić mocno naruszony organizm pod kątem wyglądu - mam 164 cm wzrostu i ważę 48 kg (xD).


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było nauczyć się programować i klikać z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź na lotnisko do działu pasażerskiego. Lekka praca, jedyne wymaganie to dobry język ang. A potem możesz awansować na np specjalistę ds załadunku. Między 3-4k na rękę. Ja tak zaczynałem i polecam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? Janusze retoryka w stylu że jesteś za słaby XD jakby ktoś chciał #!$%@?ć te kwadraty na poważnie to i tak by to zrobił ale Janusz wierzy że to ma jakiekolwiek znaczenie. Rób znalezisko i wołaj wykopie chętnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mimo choroby podjąłeś się pracy. Nie wyciągasz ręki po jalomużne. Jesteś gość. Nie ma co ukrywać, nie mamy w życiu równych szans, najważniejsze jest to jak daleko dobiegniesz z pozycji w której startowałeś. Głową do góry olej tych fajfusów.
  • Odpowiedz