Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirunie. Jestem chory, ciężko chory ale to wyznanie nie będzie to żebractwem. Choruję na tyle, że mam pierwszą grupę od samego początku i jak można się domyślić mocno naruszony organizm pod kątem wyglądu - mam 164 cm wzrostu i ważę 48 kg (xD).
Osiągnięciem dla mnie jest jak wogóle rano się obudzę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mimo tego podjąłem się pracy, gdzieżby indziej jak nie w ochronie?
Moje wyznanie jest o tym, że mnie #!$%@? z powodu tego wyglądu i o tym, że jest to dyskryminacja bo czuję się bardzo poniżony.
Miałem obiekt w postaci stróżowania nocą w salonie płytek a następnie w salonie samochodowym VW.
Dlaczego tak się stało skoro nic nie zginęło a do swojej pracy się przykładałem bo obchody robiłem co 2 godziny, co można sprawdzić bo jest w obu miejscach monitoring, nie wspomnę o dziadkach które w nocy po prostu śpią.

Dajcie plusika na poprawę humoru (,)

Pozdrowienia dla ww. salonów w RZ ha tfu na was.

#praca #pomocy #prawo #januszebiznesu #niepelnosprawni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 37
@rocky_b: Normalnie w internecie można kupić lub na siłowni zakręcić się. Jeśli mieszkasz w Kraków to mogę pomóc :) Ale kolega co pisał jest chory na wątrobę więc dla niego jest to zabronione. Zdrowy człowiek może.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie napiszę Ci, żebyś się nie przejmował, bo i tak będziesz. Rady podchodzące pod żenujący kołczing też sobie wsadzę w rzyć, bo przy Twoim stanie zdrowia są inne priorytety. Po prostu miej świadomość mechanizmu => w prostych pracach zawsze jesteś tylko pionkiem, a na Twoje miejsce można w moment znaleźć 10 innych. Nie ma znaczenia na ile jesteś dobry, pomocny, lojalny i pracowity, wystarczy że ktoś sobie coś umyśli i
Dlaczego tak się stało skoro nic nie zginęło a do swojej pracy się przykładałem


@AnonimoweMirkoWyznania: bo jak by komuś zależało, to przeciętna kobieta spuściłaby ci #!$%@? taki, że byś nie wiedział którędy do domu. Nie wiem tylko dlaczego cie zatrudniali skoro cie widzieli
@AnonimoweMirkoWyznania: poszukaj czy w Twoim miejscu zamieszkania są jakieś zakłady pracy chronionej, poza tym może warto zarejestrować się w urzędzie pracy, jeżeli masz przyznaną rentę albo zasiłek to jako osoba poszukująca pracy, jeżeli nie masz to jako bezrobotny. Teraz trochę o tym poczytałam, że miałbyś prawo do szkoleń, stażu itp. Watro poczytać na ten temat i udać się do urzędu pracy po więcej informacji
https://wuprzeszow.praca.gov.pl/dla-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/dla-niepelnosprawnych