Wpis z mikrobloga

#wykrywaczmetalu #wykrywacz #wykrywaczmetali #skarby #zloto Hej. W mojej okolicy występuja „ podobno” drobne samorodki w ziemi. Czesto jak bylem na grzybach widzialem ludzi którzy spacerowali sobie z wykrywaczami. Mam pytanie... popatrzylem troche po mapach na necie i faktycznie cos niby wystepuje. Mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chce kupowac mega drogiego sprzetu bo znajac moje szczescie i tak nic nie znajde i odloze go do szafki albo sprzedam za pol ceny... czy taki garrett ace 250 nada sie na takie spacery po lasach, łąkach w poszukiwaniu malych zlotych samorodkow? Jak nie to jakie polecacie? Mowie tu glownie o zlocie :) ale jak jakies monety wpadna to nie bede zly :p pozdro!
  • 4
@Aveczkin: Niestety do szukania samorodków złota potrzebny jest wykrywacz pracujący na częstotliwości 40khz~ a to już sprzęty dedykowane, o małym zasięgu ale bardzo wysokiej czułości. Takim garretem znajdziesz monety i relikty wojenne, opłaca się dopłacić np. Do używanego rutusa :-)
@Aveczkin: Ojj złoto nawet w postaci monety jest łatwo ominąć, cienkie nawet do 5cm daje sygnał podobny do folii, wykrywacze typowe pod złoto są bardzo drogie. Jeśli rzeczywiście w twojej okolicy występuje złoto, to ja na twoim miejscu bym wziął się za płukanie.