Wpis z mikrobloga

Czy jest coś #!$%@? gorszego niż dieta na mase dla chudzielca?

Jesteś chudym kijem i chciałbyś sobie przytyć. Myślisz sobie - lubię w sumie jeść, ułożę fajną dietkę, będzie zajebiście!

Nic #!$%@? bardziej mylnego XD Rzeczywistość uderza cie w twarz niczym Najman mate. Przeglądasz sobie te różne fora i wychodzi, że musisz jeść powiedzmy te 3 tys kcal (oczywiście jedna część osób będzie krzyczała, że co to w ogóle jest, że każdy jest głodny na takiej diecie i w ogóle jak chcesz przytyć to jedz 4500 kcal). No ale spoko, zakładasz sobie te 3 tys kcal i lecisz w tematem dalej, czyli do momentu układania jadłospisu i liczenia tych śmiesznych białek tłuszczy węgli. I tu następuje moment w którym zdajesz sobie sprawę, że dietka to nie będzie przyjemne #!$%@? burgerów a mielenie suchej paszy do oporu, do porzygu, aż uszami bedzie Ci ta zasrana kasza sie wysypywała. Głupia dieta na 2,8 tys kcal zawiera w sobie 3 obiady, i w każdym musi być 100 g kaszy/ryżu. #!$%@? przemielić 100 gram pół biedy, myślisz, sosik dodasz, zabijesz ten suchy smak. Taki #!$%@? XD napisz na SFD, że chcesz dodać sosu to cie #!$%@? zjedzą XD suche masz jeść! Sos to tłuszcz! Zaburzysz makrosy! Przemielić na sucho 100 g ryżu albo olaboga polać oliwą i to gówno zjeść to jak iść za kare na rozstrzelanie. Pomnóż taki posiłek razy 3 XD Do tego kura, indyk czy tam wołowina oczywiście... suche XD bo nie możesz #!$%@? pierdynkąć paniereczki bo olagboga tłuszcz, Maciek z SFD dostał już zawału. Poza tymi 3 suchymi paszami dla świń musisz jeszcze rano #!$%@?ć owsianke, uwaga! 100g płatków + 200ml mleka. Zmieszajcie to sobie i zobaczycie jakie gówno z tego wyjdzie XD nóż w to idzie wbić, kolejna bezsmakowa pulpa do #!$%@?. Zapomniałem o 2 śniadaniu i kolacji, tam to chociaż kanapeczki jakieś #!$%@? z serkiem, banankiem i to w miare ujdzie.

Ludzie, czy naprawde, żeby przytyć trzeba przechodzić takie katusze? XD Dla normalnego typa taka dieta to max 4 dni bo potem po prostu będzie się tym rzygało już po zobaczeniu takiego śrutu. Cokolwiek chciałbym zmodyfikować to nie moge dodać nawet sosu XD jedynie moge wspomóc się dodatkowymi warzywami, gdzie samą bazę ledwo mieszczę. Każda przerwa w pracy to 40 minut mielenia tego papudroku. Zacząłem kombinować i robić sobie wyciskane soki, mówie tam nadrobie węglami i mniej tej zasranej kaszy bede jadł. Oczywiście, żeby nie było mi za łatwo i przyjemnie okazało się, że taki #!$%@?! Cukry proste i mam unikać soków, sucha pasza #!$%@?!

Diete na masę dla suchych #!$%@?ć prądem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mirkokoksy #zalesie #dieta #silownia
p.....n - Czy jest coś #!$%@? gorszego niż dieta na mase dla chudzielca?

Jesteś ch...

źródło: comment_Fs1Vb2czLVQFGJ0wr0blaT89OvNwswPB.jpg

Pobierz
  • 9
@polski_kormoran: Nie no na początku jest słabo, bo musisz się przestawić. Jeżeli masz cel masy i siły, do tego robisz dosyć obciążające treningi i jesteś w miarę aktywny to nie jest tak źle.
Możesz wbić fajną masę bez zbytniego zalewania się, jedząc normalnie, a nie według wytycznych z fitatu co do grama.
Mnie tam bawią ludzie którzy katują się ryżem i kurczakiem bo CUKIER #!$%@? TO ZŁO I TŁUSZCZ TO #!$%@?
@polski_kormoran uśmiałbym się, gdybym nie pomyślał, że większość ludzi na forach kulturystycznych tak właśnie myśli (na masie to samo co na redu tylko więcej). Ja robiąc masę nie wyobrażam sobie nie zjeść 1-2 cheatmeala w ciągu dnia.
@polski_kormoran: To jest normalne zjawisko na specjalistycznych forach. Ludzie tam pasjonują się dana rzeczą, jest to dla większości duża cześć ich życia i zależy im na tym aby wszystko grało cacy. Zapominają po prostu, ze czasem trafiają tam zwykli kowalscy, którzy nie chcą być ultra dociętymi dzikami, tylko mieć atletyczna sylwetkę. Jeżeli ćwiczysz jak należy, nie spożywasz słodyczy i słodzonych soków to spokojnie możesz dodać sos do posiłku. Ważne są porcje,