Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@anonanonimowy321: yhy. Koles dba o siebie, nie #!$%@? piwa na śniadanie, ćwiczy i bierze prysznic dwa razy dziennie. Nie chodzi z obrażonym wyrazem twarzy i nie #!$%@? pod kamień gdy jakas laska sie na niego spojrzy. To wszystko co ten wasz "wygryw" musi robic aby wygrywem byc. Wykopowe wsiuny jednak wola siedziec na swoich dupach, bron boze zadbac o siebie w jakikolwiek sposób i strkac w internetach jakimi to sa pozdami.
@wisdom_generator: XD
Tak się składa, że jestem nawet większy niż pan ze zdjęcia (bo to typowa sylwetka na plażę pod dupy), myje się nieraz i 3x dziennie, pewny siebie mając taka masę to ja jestem i co? 0 jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą przez różowe.
A Ty coś #!$%@? o jakiejś osobowości.
Kto ci sprzedał ten kit?

Kazda dupa do niego lgnęła


@wisdom_generator: A zaruchał jakakolwiek? Czy cały czas był tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot:
@programista1992:
Panowie, powinien był sie inaczej wysłowić: Laski lecą w 100% na osobowość gdy juz jestes w jej kręgu znajomych i przyzwyczajona jest do twojego wyglądu. Jednak gdy idziesz wyrywać dziewczyny których nie znasz i nigdy nie widziales, to tak; macie racje - wygląd ma ogromne znaczenie.
@wisdom_generator: Tu również pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Wszak jest coś takiego jak friendzone, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomy, który stał się przyjacielem ale jest za brzydki aby odczuła do niego pożądanie seksualne. Liczy się tylko wygląd, status i pieniądze jak w ząłączonych przeze mnie filmikach. Obejrzyj koniecznie.