Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę tępymi laskami w pociągach osobowych, które trzymają walizki na podłodze często zajmując drugie miejsce siedzące zamiast normalnie położyć na półce która jest do tego przeznaczona... Skoro Ci #!$%@? ciężko to dźwignąć to poproś kogoś (°° #!$%@? pociąg #!$%@?, ale księżniczka musi mieć przy dupie walizkę wielkości małego plecaczka.
#oswiadczenie #kolej #popularnaopinia czy #niepopularnaopinia #logikarozowychpaskow
  • 18
@mixyyr: To jest jedno, ze ktoś nie ma pomyslunku, ale jak widzę jak czasem stoi 20 ludzi nad takim człowiekiem, który polecak sobie trzyma i żaden nic nie powie to to druga sprawa
  • 4
@somskia: @Harmideron: @Kowixx: cały czas Wam tłumaczę ze ja nie mam problemu by zwrócić uwagę takiej osobie, co zresztą często czynię. Chodzi o mentalność takich ludzi i to że wchodząc do pociągu kompletnie nie pomyślą o tym, że zajmują dwa razy więcej miejsca. Ja wbijam do pociągu i pierwsze co robię to myk torba / walizeczka na półkę, grzecznie sobie siadam i przynajmniej mam pewność że nie #!$%@? nikogo.
Mnie też to wkurza. Kiedyś sam chciałem taką wielką walizę wsadzić na górę to się baba zbulwersowała że ma stać pod nogami. To niech sobie ku... Cały przedział wykupi. Nie dosyć że ciasno to jeszcze tak robią. Tak samo jakieś plecaki upychają pomiędzy nogami jak półki puste.
@mixyyr: Ty tak serio? To przejrzyj tag #przegryw. Tam na wyścigi przechwalają się, kto był bardziej chamski, a jeśli było to w odpowiedzi na prośbę kobiety, to plusiki strzelają w górę. Kobieta prosząca o pomoc w podniesieniu torby, wg wykopków, jest skazana na hehe komentarze o feminizmie. Miło by było, gdyby było więcej komentarzy jak Twój.

Na szczęście w realu jest inaczej. Kobiety nie wahają się prosić o pomoc, a
Chodzi o mentalność takich ludzi i to że wchodząc do pociągu kompletnie nie pomyślą o tym, że zajmują dwa razy więcej miejsca.


@mixyyr: może gdybyś nie śmierdział to ludzie by ustępowali miejsca, a może zwyczajnie korzystają ze zbiorkomu 15x częściej dlatego że "muszą" a nie dlatego że mieli problem dostaniem samochodu zastępczego.

Nie potrafię zrozumieć egoistycznego podejścia na zasadzie...

szczerze sram na to czy jest ci "źle" dlatego że "nie mogłeś
@somskia:

Jak ja gardzę ludźmi, którzy oczekują od obcych ludzi tłumaczenia innym obcym ludziom właściwych zachowań w miejscach publicznych, chociaż nauczyć tego powinni ich rodzice albo sami powinni wyciągnąć wnioski z tytułu bycia już dorosłymi ludźmi.