Wpis z mikrobloga

@Bigoss: Smieszny obrazek, wszedłem w komentarze poczytać i #!$%@? żenadłem.
Nie ma ratunku dla przegrywów - to straszne jak im wykop i piwnica zryły im mózgi.

Nie zapomnę nigdy dwóch wpisów gdzie wykopki skarżyły się na "polki" , "że to dziwki i dają każdemu". Jeden w tym samym wpisie przyznał się, że żadna go nie chce i jest prawiczkiem przez to, że lecą na wygląd i zadna go niedocenia a drugi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@maxwol: Piwniczak przegryw ma wymagania. Ale jak już kobieta ma to źle. To zawsze wina kogoś A nie ich samych, przecież to społeczeństwo sprawiło że są nieatrakcyjni zarówno fizycznie jak i psychicznie. Każdy normalny człowiek bez #!$%@? umysłowego, zarabiający więcej niż minimalna i w szczęśliwym związku jest wrogiem numer jeden.
  • Odpowiedz
@cichymarek: masz racje Mirku Marku, jestem dynamiczniak i mam za soba dekade blizszego zycia z kobietami, zwiazki, luzne relacje, wspolne mieszkanie. Byly szare myszki, byly typowe julki, byla nawet i jedna karyna i jedna prawdziwa alternatywka jak z memow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie niby inne swiaty, ale jednak wszystkie maja ten sam wspolny pierwiastek - sa kobietami. I tak jak piszesz to wszystko jest kwestia czynnikow
  • Odpowiedz