Wpis z mikrobloga

@dymitrop: Ona to po prostu robi z miłości do ludzi. Rozumiem, że twoja mama jest inna i chcesz żeby każda kobieta była jak ona. Dlatego mi wmawiasz, że moja też taka jest. Przykro mi to mówić, ale od razu widać po twoich komentarzach, że kierowanie się prymitywnymi instynktami to ty z domu wyniosłeś.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: nope, to Ty nie wypierasz oczywiste prawdy, że twoja matka popuszcza szparkę komuś innemu niż twój ojciec. Wiesz dlaczego Cię to boli? Bo to sugeruje, że twój ojciec, czyli osoba która dała Ci DNA - poszła w odstawkę. Została zastąpiona, ponieważ twoja matka znalazła lepszego dawcę spermy. A to sugerujesz, że jesteś bytem ułomnym, słabym, genetycznym odpadem. Niedługo twoja matka będzie miała dzieci z mokebe, a Ty jako potomek słabszego
  • Odpowiedz
@dymitrop: Wiesz dlaczego zachowujesz się jak zwierzę? Bo twoje podstawowe potrzeby są niezaspokojone. Po tym jak jesteś zakręcony na punkcie seksu wnioskuję, że właśnie tego ci brakuje. Idź se zwal to ci przejdzie.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:
Sprawiło, że zacząłem traktować poważnie pewne wspólne cechy, jakie posiadacie (stanowcza większość), które wymuszają różnice biologiczne.
Wcześniej miałem trochę "lewackie" podejście w tych kwestiach, czyli wiarę, że wszystko zależy od dobrej woli i podejścia człowieka. Coś Ci to przypomina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz rozumiem, że biologiczne różnice i ich wpływ na pracę mózgu i układu nerwowego mają realne przełożenie na rozkład pewnych cech. Ta świadomość
  • Odpowiedz
@dymitrop: Tak, też kiedyś myślałem, że jestem. Potem uznałem, że to całkowicie normalne, bo jako psychopata zrobiłbym wszystko aby wmówić innym, że to choroba tylko po to aby patrzeć jak ludzie wierzą w to co mówię, ulegają mojej opinii i dają się zapiąć w pasy. To by było genialne, nie? Tak przedstawić normalność jako chorobę tylko po to aby najbardziej naiwni i posłuszni w to uwierzyli. System sam by się wtedy
  • Odpowiedz
każdą poza swoją matką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życiowi frustraci.


@InsaneMaiden: Może uważają tak właśnie ze względu na zachowania kobiet które znają, np. matka zdradzająca ojca potrafi chyba bardzo mocno wpłynąć na młodego gościa, tym bardziej jeżeli nie ma kontaktu z płcią przeciwną, nie ma i nie miał dziewczyny itp.
  • Odpowiedz