Wpis z mikrobloga

@Bigoss: fejk. Skoro gość jest tak napruty, by pisać takie wiadomości, to powinien to robić z jednym okiem przymkniętym ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku zbyt składnie pisze, jak na nawalonego.
  • Odpowiedz
lubię takie wątki, można uzupełnić listę porytych mizoginistów na czarnolisto ()
  • Odpowiedz
@L3gion: przecież to jest standard - nie lubię mieszać do neta prywaty ale mam taki zwyczaj że jak gadam z jakimś mizoginem co #!$%@? na kobiety to czasem go pytam jak długo mieszkał że swoją że ma takie doświadczenia. Za każdym razem okazywalo się że typy w ogóle nie miały kobiet xD to zwykłe projekcje mające uzasadnic własne #!$%@?, na zasadzie, że są sami bo p0lki to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@maxwol: A może zrobimy jakąś miłą wykopową akcję gdzie będziemy namierzać przegrywów i ich matki? Pokazalibyśmy im co ich kochani synkowie myślą o kobietach. Może wtedy by się za nich wzięły i coś z nimi zrobiły?

Im dłużej siedzę na Wykopie i na to patrzę tym częściej myślę, że trzeba z tym coś zrobić. Przetłumaczyć im się nie da, bo nic do nich nie dociera. Sami też nie mają zamiaru nic
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ja stałem się częściowym mizoginem dopiero po kilku latach mieszkania Z kobietami, więc to nie zawsze tak działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to raczej kwestia zderzenia z rzeczywistością, człowiek z dobrymi wzorcami wyniesionymi z domu łatwo przeżywa szok, gdy odkrywa, jak myślą ("myślą") niektórzy ludzie.

na czarnolisto


@flaa: Czarnolista ma limity. Gdy widzę, że kilkumiesięczne konto wypisuje jakieś kocopoły, to po prostu ignoruję, żal
  • Odpowiedz
A może zrobimy jakąś miłą wykopową akcję gdzie będziemy namierzać przegrywów i ich matki? Pokazalibyśmy im co ich kochani synkowie myślą o kobietach. Może wtedy by się za nich wzięły i coś z nimi zrobiły?


@czlowiekzcegla: przeciez to rodzice w wiekszosci sa odpowiedzialni za #!$%@? swoich dzieci...
  • Odpowiedz