Wpis z mikrobloga

Incele/przegrywy to najbardziej dyskryminowana i wykluczona grupa ludzi.
Geje, lesby, transki i inni mają swoich obrońców praw LGBT. Robotnicy mają komunistów. Bogaci mają liberałów. Biali mają narodowców. Obcokrajowcy mają lewaków. Kobiety mają feminizm. Chorzy mają bezpłatną służbę zdrowia. Emeryci mają państwowe emerytury. Dzieci mają 500, bezpłatną szkołę itd. Niepełnosprawni mają stanowiska do parkowania tylko dla nich. Nawet zwierzęta mają swoich obrońców praw zwierząt i wolontariuszy i wolontariuszki.

Incele nie mają nikogo.

#przegryw #redpill #samotnosc #depresja #incel
  • 31
@Kondzio11121555: Jako lewak uważam za duży błąd lewicy przywiązanie do tradycji. Tradycją lewicy jest walczenie o prawa kobiet i gejów. Z tym że czasy się zmieniły. Dziś geje mi współczują a ja im zazdroszczę. Dziś można się przyznać do bycia gejem, a życie jest na pewno łatwiejsze niż dla heteroseksualisty. W ogóle lewica to z definicji powinna iść z duchem czasu.

Jestem pewien że 99% z samobójców to są incele.
Nie
@Solstafir: dokładnie masz 100% racji. Inceli nikt nie bierze wogóle pod uwage, mają #!$%@? kompletnie i to sie nie zmieni dopóki nie zaczną sie masowe ataki w stylu Elliota, może dopiero zobaczą problem ale i tak wine zrzucą na incela i jego psychike a nie dostrzegą problemu, co powoduję to kim się staje taki człowiek, czyli źródła problemu i błędu w systemie społecznym.
@DizzyEgg: Bo ruchy lewicowe mają ich w dupie? A jak już coś o nich mówią to z szyderą i pogardą? Ciagle tylko mówią o dyskryminacji każdej grupy społecznej tylko nie ich jak zauważył op. No bo przecież jesteś uprzywilejowanym białym mężczyzna który od urodzenia ma łatwiej, wiec jak żałosnym człowiekiem musisz być ze przegrywasz na easy c’nie. To tylko ich radykalizuje i dlatego wybierają ruchy skrajnie prawicowo-nacjololo bo czuja się odrzuceni.