Wpis z mikrobloga

Emocje z tym allegro smart week niczym jak z restockami na Lockerzie kiedyś xD Istna szajba w momencie gdy umożliwili składanie zamówień i ten wyścig na zabicie z wypełnianiem formularzy xD

Podrzucam nagranie które znalazłem jak to kiedys bylo #gimbynieznajo chociaz były lepsze nagrania z teamspeaka ale wyparowały z yt :(

#allegro #lockerz #wspomnienia #takeagift #restock #ps4 #playstation #playstation4 #xbox #xboxones #konsole #heheszki #cebuladeals #promocje #okazje
s.....y - Emocje z tym allegro smart week niczym jak z restockami na Lockerzie kiedyś...
  • 18
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: Ach Lockerz. Pamiętam jak się w to wkręciłem ze znajomym na początku studiów. Czego tam nie było, jakieś skrypty na czas restocków do uzupełniania danych, programy z forum do automatyczego oglądania filmików, a co za tym idzie nabijania punktów, LRC do wykrywania restocków, a jak to nie zadziałało to zawsze był TeamSpeak, sprzedawali jeszcze jakieś płatne, ale słabe poradniki, no i do tego pośrednicy w wysyłce ze Stanów itd. Już
  • Odpowiedz
Myślę, że Lockerz upadło, bo było za dużo cwaniaków z Polski ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Majestic12: ja do dziś zastanawiam się jaki właściwie oni mieli plan? Czym chcieli być?

Najpierw był tam sklep, w którym za punkty można było kupić stuff (pamiętam, że wziąłem deskę i pada do Wii za 2$, ale też często anulacje robili) Później pamiętam, że stali się czymś w rodzaju Grupona na
  • Odpowiedz