Wpis z mikrobloga

Dobra, debata się skończyła, to podsumuje wypowiedzi Berkowicza
- Ubolewam nad anty-aborcją, ale wbrew głosom niektórych neuropków, będzie ona dozwolona w razie zagrożenia życia lub zdrowia, więc nie ma tu żadnego zamordyzmu
- To rodzice a nie rząd będą decydowali o edukacji seksualnej i religijnej, więc kolejny argument neuropy można wyrzucić do kosza
- Batożenia homoseksualistów nie wchodzi w grę, kolejny "argument" do kosza
- Będę wdzięczny za przywołanie cytatów o rozdziale państwa od kościoła, bo Berkowicza rozumiałem co drugie słowo
- Zawarcie małżeństwa będzie odbywało się tak jak dotychczas
- Debata ogółem była stokroć ciekawsza niż w TVP, uznaje zwycięstwo Berkowicza bo nieźle wybrnął (nim ktoś mi zarzuci że jestem kucem i nie powiedziałbym inaczej, to 1 października oświadczyłem przegraną Wilka w TVP)
- Jutro pora na protokół 1%, Hitler wstanie z grobu, lekki pedofil ucieknie z więzienia a cyborg zabije w końcu #!$%@? tych ludzi

Do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #debata #4konserwy #konfederacja #korwin #polityka
L.....l - Dobra, debata się skończyła, to podsumuje wypowiedzi Berkowicza
- Ubolewam...
  • 13
@LukasDiesel: raczej mało kto przeprowadza w tym momencie aborcję jak już. I nie musisz nawet używać takich przykładów, skoro tutaj nie można przeprowadzić jej na życzenie nawet do 3 miesiąca. Słowacy dziękują za pieniążki :)
@O_ty_Pierunie: Dzieci to nie twoja czy kogokolwiek własność. Dzieci to dzieci, i podstawowe rzeczy o działaniu ich własnych ciał w tak burzliwym okresie jak dojrzewanie powinny wiedzieć, więc tak, edukacja seksualna jest dla nich. Bo
@czaroczarodziej: Tylko, że edukacja seksualna edukacji seksualnej nierówna. Dlatego dzieci to zabawki i nie można na nich eksperymentować.

Może Twój program który masz w głowie jest słaby dla mojego dziecka? Lepiej wiesz co jest dobre dla Twoich pociech. O moich nie masz pojęcia. Tak samo nie masz pojęcia o reszcie dzieciaków w Polsce.

Dlatego jeden program to debilizm. Trzeba pozwolić rodzicom wybrać i tyle. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale najlepsze