Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Bądź prywatna firma, jakiś kretyn łamie regulamin mówiąc o polityce, daj im bana. Dzbanów którzy nie interweniowali wywal z roboty. Uzyskaj odwrotny efekt bo ludzie zaczynają cię szkalować za cenzurę i podlizywanie się Chińczykom. Mów że mówienie o polityce było nie zgodne z regulaminem, ludzie mimo wszystko tego nie rozumieją. Brak profitu , zwaj się Blizzard
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Muller: Engaging in any act that, in Blizzard’s sole discretion, brings you into public disrepute, offends a portion or group of the public, or otherwise damages Blizzard image will result in removal from Grandmasters and reduction of the player’s prize total to $0 USD, in addition to other remedies which may be provided for under the Handbook and Blizzard’s Website Terms.

To jest zasada, którą niby złamał. Słabo trochę z ich
@Muller: Nie wywalili wszystkich którzy nie interweniowali, człowieku tam było jeszcze z 5 osób w backstagu które mogły w każdym momencie przerwać transmisje xD

Więcej, komentatorzy akurat nie mogli jej przerwać.

Poza tym chiński oddział Blizzarda wtrąca politykę do swoich komentarzy, obczaj sobie ich Twittera.

Teraz rozumiesz dlaczego ludzie mówią o podlizywaniu się chińczykom? ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@Xemioza: To, że dla Ciebie nie jest problemem fakt, że Chiny wyznaczają w innych krajach co można mówić, a co nie, nie znaczy, że inni pozostaną wobec tego faktu obojętni. Jeżeli Blizzard się do tego przyczynia to najlepszą formą sprzeciwu wobec takim praktykom jest zaprzestanie ich finansowania. Ja wczoraj usunąłem tam konto i może coś zmieni, może nic nie zmieni, ale przynajmniej tyle mogę zrobić w ramach "protestu".
Bądź prywatna firma, jakiś kretyn łamie regulamin mówiąc o polityce, daj im bana.


@Muller: No spoko, ale popieranie protestów w Honk Kongu to ciężko nazwać problemem politycznym - to tak jakby Blizzard banował graczy za popieranie rozwalania Muru Berlińskiego lub protestów Solidarności. Są pewne tematy, których nie można uciszać zasłaniając się "hurr durr polityka".

Activision / Blizzard słono za to zapłaci, i bardzo mnie to cieszy.