Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tomasztomasz1234: czy z drugiej strony jest parking tylko dla mężczyzn? Może to przez islamizację co poniektórych miast w Niemczech? Jak wiadomo, tam jest mocny podział kobieta-mezczyzna, nawet w świątyniach
  • Odpowiedz
W jednym centrum handlowym zauważyłem te miejsca, one są szersze - łatwiej zaparkować i wyjść z auta jeśli obok stoją suvy
  • Odpowiedz
Może to przez islamizację co poniektórych miast w Niemczech? Jak wiadomo, tam jest mocny podział kobieta-mezczyzna, nawet w świątyniach


@banjo: Chodzi o to żeby kobiety miały krótszą drogę do przebycia w miejscach gdzie istnieje ryzyko (m.in.) gwałtu. Dużo napaści zdarza się na parkingach.

OPowi jeszcze podpowiem że takie parkingi istnieją u nich chyba od lat 90' więc nic nowego.
  • Odpowiedz
Może to przez islamizację


@banjo: zauważyłem, że lewica i islam mają wiele punktów wspólnych jeśli chodzi o seksizm. Różnią się jedynie płcią, której nienawidzą, ale w takich kwestiach jak separacja płci pewnie by się świetnie dogadali!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@patkasratka: myślałam, że są szersze, bo z góry uznaje się, że jadą z dziećmi, a zamontowanie fotelika, wyjęcie dziecka itd. to szerzej drzwi zawsze trzeba otworzyć
  • Odpowiedz