Wpis z mikrobloga

Właśnie przed chwilą zobaczyłem kawałek tego #belmondo na #spotify no to mówię obczaje o co ta aferka. Tytuł tej piosenki był „dzień dobry”, no i oniemiałem. Nawet nie mam słów żeby opisać te gówno, które przed chwilą słyszałem, co to ma w ogóle #!$%@? być i skąd się biorą „fani” takiego czegoś, przecież lirycznie to to #!$%@? Lech Roch Pawlak albo nawet gorzej, bo on ten tekst układał, a Lechu leciał fristajlo.
Żenada do potęgi entej, włączcie sobie ten kawałek XD to był jedyny kawałek tego typa, możecie powiedzieć, że nie ocenia się książki po okładce, ale tego nie da się słuchać, wiec swoją ocenę poprę tylko na tym.

##!$%@? #patologia
  • 35
@siemankojanko: Haha no na tym polega cała "magia" mam wrażenie. Ja pierwszy raz na belmondziaka trafiłem z jakiś przeróbek teledysków z Cejrondem i Don Makłowiczane. Myślałem, że to było nagrywane dla beki pod te filmiki a potem się dowiedziałem, że to serio jest jakiś raper. Powiem Ci, że faktycznie te kawałki to nie mają żadnego przesłania i to nie jest zdecydowanie dla ludzi którzy słuchają rapu dla jakiejś głębi. Myślę, że
j.....y - @siemankojanko: Haha no na tym polega cała "magia" mam wrażenie. Ja pierwsz...
@V3RT3R: mam tez taka opinie ze balaganowi zaszkodzil bardzo instagram i pokazywanie ryja publicznie, zwlaszcza swoich wiejskich ubran. Bo tak czlowiek sluchal tylko tekstu i oczami wyobrazni widzial czlowieka sukcesu, te ruchy, te swinie... A pierwszy lepszy filmik i RZAL XD
to samo Popek i gang albanii, gdyby nie nakrecil do tego teledyskow to byloby duzo lepiej...
te 30 kola euro i teledysk za jakies drobne xD