Wpis z mikrobloga

Jako że Cult i Piotr dokonali już podsumowań swojego FA, to i ja spróbuję podsumować swoje.

Zacznijmy od składu:
PG - Trae Young, Markelle Fultz, Darius Garland
SG - Danny Green, Derrick White, Jeremy Lamb
SF - Giannis Antetokounmpo, RJ Barrett, Jonathan Isaac
PF - Tobias Harris, LaMarcus Aldridge, Robert Williams
C - Thomas Bryant, Kevon Looney

Na dzień dobry przywitałem się z FA mając gigantyczną dziurę na pozycji centra, którą, ku mojemu zaskoczeniu, załatałem w pierwszych 24 godzinach Thomasem Bryantem (ku zaskoczeniu, albowiem zakładałem, że kilka osób się na niego wręcz rzuci). Pożar na tej pozycji ugasiłem kompletnie dzięki wymianie z supersuckerem (polecam tego wykopowicza, negocjacje przebiegły szybko i miłej atmosferze) i nawet podstępna intercepcja Bama przez hieny z Miami nie zmąciła mi humoru na dłużej.

Zmiany w porównaniu z początkiem zeszłego sezonu:
G. Dragic, T. Burke -> D. Garland, D. White
R. Jackson, W. Matthews -> D. Green, J. Lamb
H. Barnes, A. Aminu -> RJ Barrett, J. Isaac
S. Ibaka, T. Thompson -> L. Aldridge, R. Williams
D. Ayton, A. Len -> T. Bryant, K. Looney

Może jestem zbyt optymistyczny, ale ogólnie te zmiany wyglądają mi bardzo korzystnie. Mam grono multipozycyjnych graczy, co powinno zagwarantować mi spokój nawet w wypadku plagi urazów, a niektórzy jak np. RJ czy Time Lord mogą otrzymać drugą pozycję na Yahoo wraz z trwaniem sezonu. Ogólnie FA uważam za bardzo udane, po cichu liczę, że przy rozsądnym żonglowaniu składem mogę zakręcić się w okolicy podium.

Wniosek na przyszłe FA? Aktywność od pierwszego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno sporo dał mi fakt, że część uczestników włączyła się do rynku po upływie kilku dni.

Na sam koniec nie sposób nie poświęcić akapitu naszemu szanownemu komisarzowi @HalfManHalfAmazing - absolutnie wspaniała robota w zakresie organizacji i nadzoru nad ligą oraz głębokie pokłony za cierpliwe tłumaczenie zasad i odpowiedzi na pytania, nawet jak były to pytania typu "tato, a co to?". Jest to wielka przyjemność partycypować w lidze pod takim nadzorem. Dziękuję Ci bardzo!

#dynastiafantasynba
  • 5
  • Odpowiedz