Wpis z mikrobloga

Gajs, emigracja do #australia, #norwegia, #argentyna(albo ogólnie Latino) czy #hiszpania? (podane w kolejności w której bym chciała). Jako tłumacz pisemny albo ustny. Ewentualnie coś związanego z językami mniej lub więcej. I jakie języki, oprócz ang i hiszp, bo to jestem w trakcie masterowania xD
Na razie jeszcze ze mnie kaszojad, bo 20 lat, ale trzeba myśleć co po skończeniu studiów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#jezykiobce #studbaza #emigracja
  • 13
via Android
  • 0
@OstatniZnak ale studiuję hiszpański, moje serduszko będzie cierpieć jak będę na obszarze, powiedzmy, hiszpańskim i będę w katalońskim mówić:c

@Hedage odległość nie gra roli w żaden sposób. Też bliżej do USA i Japonii jakby zachciało mi się odwiedzić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ayamee: hiszpański masteruj faktycznie dobrze i możesz próbować się nawet osiedlić gdzieś gdzie jest większa polonia. co chwilę widzę gdzies ogłoszenia że potrzebują tłumaczy by załatwiać dokumenty itd
via Android
  • 0
@Hedage nie XD Studiowałam japoński, jak będę mieć wolniejszy moment to się będę uczyć na własną rękę i się go nauczę ale nie chcę do Japonii, jakoś zniechęca mnie ten kraj jeżeli chodzi o życie tam
via Android
  • 0
@bisingir no nie sądzę, że za wcześnie bo podczas studiów mogę się już uczyć języka kolejnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A język filipino, np, jest popularny(tagalog)?