Wpis z mikrobloga

#katowice #burger

Do zaliczenia: Smuggler's Inn Diner, Jeffs, Bobby Burger, Upojeni, Nieinaczej, Różowy kaloryfer, Pub Kredens, Cooler Club&Food

Aktualizacja "rankingu":

1. Bułkęs
2. Burgi, Burgerland
3. Pasibus, Grillpoint, Siedlisko Stawiki, Grill Pub (Tychy), Mr Fox (zdjęcie)
4. Zdrowa Krowa, KFC (Grander Texas), McDonald's (Maestro), Jazzclub HIPNOZA
5. MadMick
SweetDreams - #katowice #burger 

Do zaliczenia: Smuggler's Inn Diner, Jeffs, Bobby...

źródło: comment_ewoq8YevPyA4LGRk7tPlMPmgJRcu9bn1.jpg

Pobierz
  • 20
Bułkęs


@SweetDreams: trochę się zawiodłem jak tam pierwszy (i ostatni) raz byłem, #!$%@? mięsa cieknącego tłuszczem, leje się toto po łapach, sam pulled pork był strasznie 'gumowy', od tamtej pory jak już mam jeść mięso w bułce to biorę jednak zmielone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SweetDreams: Troche upośledzony ten ranking. Zdrowa krowa jest ponizej poziomu hamburgera z budki z miesem garmażeryjnym a bułkęs to pulled pork wiec nie powinno go być w zestawieniu z burgerami wołowymi, choć przynaję, jest zajebisty. Hipnoza tez powinna wylecieć, chyba że cos sie zmieniło ale ostatnio jak bylem to dostalem wysuszonego karminadla w bulce z pomidorem, ktorego sie nie dalo zjeść bo sie rozlatywal. Smak tez pozostawial wiele do życzenia. Mr
5. MadMick


@SweetDreams: zgadzam się, że to najgorszy burger w kato, pamiętam, jak się otworzył i byłem pierwszy raz to był ciekawy, poszedłem po kilku latach i po zaliczeniu już X-burgerowni w kato i był to najgorszy burger jaki jadłem, jakieś chrząstki w mięsie, niedoprawione, no syf, nie wiem czy przez lata tak się zeszmacił.

Nie próbowałem Burgi, musze koniecznie isc.

Kiedyś była świetna burgerownia przy wejściu do GK, Butchery and