Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@myrmekochoria: a jak było zdjęcie niedoszłego samobójcy którego wszyscy trzymali żeby nie skoczył z mostu to w komentarzach każdy pisał że na #!$%@? się #!$%@?ą że to nie ich życie
I tak, wiem że był to jeden człowiek ale niech się w końcu zdecydują jaki w końcu mają stosunek do samobójstwa
I można argumentować że niech zabije siebie ale nie dziecko ale "skąd wiesz czy dziecko też nie chciało?"
Może było
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dej_mi: dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie robią z tego sensację, znaczy się rozumiem. Publiczne samobójstwa bo wołanie o pomoc zazwyczaj. No może tam jakiś % chce mieć swoje 5 minut. Jak będę miał się kiedyś wyhustac to tak by nikt nie wiedział
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Jesteś kolejnym przykładem osoby, która myśli że "tamci" i "ci" to ci sami. Kuurrr, wykopków jest w #!$%@? i jeszcze trochę więc szansa że to opinie tych samych ludzi jest minimalna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Diwejd: zakładam tak tylko dlatego ze komentarzy było z 50 a takich które prezentowały mój pogląd było może z 5 a teraz nagle ponad 100 plusów tutaj i każdy niby myśli tak samo
  • Odpowiedz