Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu cyberpunkbtc #!$%@?ł się niemiłosiernie na mnie. Między innymi dlatego, że pochwaliłem checkpointy w Bcashu. Kojarzył, że to kiepskie rozwiązanie ale już nie pamiętał dlaczego. Znalazłem dziś ogólne wyjaśnienie, które nie odwołuje się konkretnie do tego rozwiązania ale swoją argumentacją obejmuje również i ten mechanizm. #bitcoin #kryptowaluty https://twitter.com/TuurDemeester/status/1180656661255598082
  • 12
@public_html: Na takie tematy chętnie dyskutuję ale z kimś na poziomie, kto ma jakieś pojęcie o czym mówi a nie z takimi idiotami jak wy. Programista rozumiejący konsensus :D
#!$%@? stąd, banda kretynów, poziom FB. I tak niczego od nikogo się tu nie nauczyłem, wszyscy ogarnięci #!$%@? stąd i mamy swoje miejsce gdzie można na poziomie dyskutować o takich rzeczach a nie z wami nieudacznicy. Obecnie się tam tylko śmiejemy z
źródło: comment_mMILjcBUHizWhF9FBAaCdWNkAoXErQX5.jpg
Kompletna centralizacja. Jednostka decyduje o konsensusie a ten tego broni


@cyberpunkbtc: Uważam, że w przypadku większości shitcoinów centralizacja (czy elementy centralizacji) jest bardzo dobra. Należy tylko zachowywać pozory decentralizacji (dla celów marketingowych). Weź na chwilę wyjdź ze swojej Bitcoinowej skóry i wejdź w buty osoby kontrolującej shitcoina. Źle mówię?
@public_html: To jest centralizacja z jednym koordynatorem. Prywatny coin kogoś kto wszystkim rządzi idioto. Nawet tego nie ogarniałeś... Prawdziwy bitcoin.To gorsze niż banki i paypal, one mają nad sobą przynajmniej jakieś prawo a bcash nic.
#!$%@?, nie tracę czasu na takich debili.... Piszcie tu swoje mądrości, my się z tego pośmiejemy.
@public_html: @cyberpunkbtc:
Centralizacja jest spoko bo Coin szybko się rozwija, robi rollbaki jak trzeba, samo udawanie decenfralizacji dla ciot też jest okej. Minusów przeciętny krypto inwestor na bańce nie poczuje póki wyjdzie na czas. Ale po bance to inna sprawa bidzos się nagle z wielkim bagien jak Jihan 1m BCH którego nikt za bardzo nie chce właściwie krypto używane jest na tyle marginalnie na codzień że cała iluzja zrobienia z