Wpis z mikrobloga

Mama zamówiła dla swojego ośmiolatka #tort z motywem #fortnite. W naszej cukierni do takich zamówień podchodzimy poważnie, nie robimy nic na odpiernicz i zawsze staramy się zgłębić trochę zadany temat, więc ponieważ nigdy w tę grę nie grałem, to odpaliłem instalator Epic i kilka godzin później już robiłem research ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakieś dziecko z #konin jutro będzie miało fajne urodziny :D.
maver - Mama zamówiła dla swojego ośmiolatka #tort z motywem #fortnite. W naszej cuki...

źródło: comment_saPDuizgxW8Dyi2E6wV3KDHc3Yuvwtff.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 3
@musiol108: Wiem, dlatego właśnie robimy mapę na górze i dlatego musiałem pograć żeby ją zdobyć samemu, bo nigdzie jej nie było w dobrej jakości po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: Mamy ten biznes stosunkowo krótko (10 miesięcy), poza tym Konin to nie Wrocław, tu ceny są troszkę inne. A i tak nadal zdarza się, że jak ktoś usłyszy cenę to robi wielkie oczy, mówi że za drogo i nie zamawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maver: Tak tak, zdaje sobie sprawę, że w mniejszych miejscowość cenny są jednak niższe. Jeżeli jest do dla Was opłacalne to jak najbardziej, natomiast miałem na myśli to, że w sumie to wkładacie tyle pracy, że cena mogłaby być wyższa, zwłaszcza przy torcie dla 20 osób.
  • Odpowiedz