Wpis z mikrobloga

Mama zamówiła dla swojego ośmiolatka #tort z motywem #fortnite. W naszej cukierni do takich zamówień podchodzimy poważnie, nie robimy nic na odpiernicz i zawsze staramy się zgłębić trochę zadany temat, więc ponieważ nigdy w tę grę nie grałem, to odpaliłem instalator Epic i kilka godzin później już robiłem research ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakieś dziecko z #konin jutro będzie miało fajne urodziny :D.
maver - Mama zamówiła dla swojego ośmiolatka #tort z motywem #fortnite. W naszej cuki...

źródło: comment_saPDuizgxW8Dyi2E6wV3KDHc3Yuvwtff.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@legion84: wow, świetnie to wygląda :). Ten tort, który robimy niestety nie będzie miał aż tyle szczegółów, bo musiałby kosztować dwa razy tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Zakopczak: Bo chce zrobić swojemu dziecku przyjemność, czy że pozwala swojemu synowi grać w grę, którą wielu dorosłych uważa za #!$%@?ą, ale w którą gra pewnie połowa jego znajomych?
  • Odpowiedz
@antarhei: Bardziej #lenapiecze (zresztą wrzuciłem tam już tort z Minecrafta), bo to dzieła mojej żony głównie, ja zajmuję się właśnie wspomaganiem etapu projektowania przy zleceniach dotyczących gier czy komputerów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zakopczak: o przepraszam nigdzie nie powiedziałaś wybiegłem przed szereg i przytoczyłem argument który pojawia się w 99% przypadków mówiących że ta gra jest "#!$%@?"
  • Odpowiedz