Wpis z mikrobloga

Pozdro dla wszystkich świrów którzy zamiast odkładać pieniądze albo kupić coś mądrego, zalewają swoje auta i jeżdżą bez celu. Albo z celem ale jak najbardziej odległym, byle zrobić kilometrów, spędzić w aucie kilka godzin. Mnie to uspokaja i odstresowuje.
W sumie otwieram tag #kilometryzdupy gdzie będę wrzucał fotki z jeżdżenia po zadupiach XD
#samochody #kierowcy #motoryzacja
d.....0 - Pozdro dla wszystkich świrów którzy zamiast odkładać pieniądze albo kupić c...

źródło: comment_ALppWL1WbIvRXW55RFyI9kEMqV43YkSX.jpg

Pobierz
  • 99
@droid43210: Witam. Też często lubię sobie pojeździć bez celu. Ostatnio tak 60km przejechałem. Jak byłem nastolatkiem to tak rowerem jeździłem, teraz robię to samo tyle że autem :D bo już zdrowie nie to i jest to dla mnie nie komfortowe po prostu.
Dzisiaj właśnie lecę się gdzieś przejechać. Na bolcie chciałem jeździć to idealne połączenie przyjemnego z pożytycznym. ale auto nie może być starsze niż 14 lat więc odpada. Tak by
@droid43210: nie ma nic lepszego niż wziąć grata w ładną pogodę na przejażdżkę. Albo się nocą powozić po mieście, zjeść kebsa ze znajomkami, pogadać o pierdołach.
Ludzie wydaje mi się stracili już uznanie dla tego cudu techniki dającego możliwość swobodnego przemieszczania się, jazdy dla samej jazdy. Trochę to spowszedniało, ale i tak polecam wziąć kiedyś samochód i jechać bez celu, skręcać w uliczki, które się codziennie tylko mija, jechać za miasto