Wpis z mikrobloga

Pozdro dla wszystkich świrów którzy zamiast odkładać pieniądze albo kupić coś mądrego, zalewają swoje auta i jeżdżą bez celu. Albo z celem ale jak najbardziej odległym, byle zrobić kilometrów, spędzić w aucie kilka godzin. Mnie to uspokaja i odstresowuje.
W sumie otwieram tag #kilometryzdupy gdzie będę wrzucał fotki z jeżdżenia po zadupiach XD
#samochody #kierowcy #motoryzacja
d.....0 - Pozdro dla wszystkich świrów którzy zamiast odkładać pieniądze albo kupić c...

źródło: comment_ALppWL1WbIvRXW55RFyI9kEMqV43YkSX.jpg

Pobierz
  • 99
@droid43210: Panie, w 2018 roku jeżdżąc bez celu zrobiłem 50k, gdzie m.in pomyliły mi się dni i w niedziele pojechałem przed siebie i dojechałem pod zielona górę z wawy, a byłem pewien ze jest sobota. Także do pracy tez nie dotarłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją droga zaraziłem jazda bez celu mnóstwo osób, gdzie ludzie po których człowiek by się nie spodziewał ze im się to spodoba,
@sralpies: Kto co lubi, ja wolę sam z muzyką, i nic mi jej nie przerywa ani mnie nie rozprasza. Jadę, skupiam się na drodze i wyłączam myśli w głowie, zero problemów ani spraw. Czesto biorę ze sobą psy bo uwielbiają jeździć, siedzą i patrzą przez okno bagażnika i są szczęśliwe bo merdają ogonami
@Foyth: zastanawialem sie nad kupnem focusa, ale jak z zoną zobaczylismy srodek, to oboje jednoglosnje stwierdzilismy ze nie ma szans. #!$%@? przyciskow jak w samochodach 15 lat temu. Szkoda ze tak to wyglada, bo w wersji 150-konnej jezdzilo sie tym naprawde fajnie.
@jempierozki: kurde, nie wiem jaka to byla wersja, rocznik 2016. Wiem, ze to idzie w zla strone, ale tam to po prosty zle wygladalo, jak w samochodzie z przed 10 lat. Ostatnio ogladalem C-maxa bo szukam czegos 7 osobowego i jest rzeczywiście lepiej, ale nadal daleko za konkurencja. Do na przyklad 5008 nie ma porownania.
@droid43210 też z kolegą kiedyś krążyliśmy po nocach bez celu. Raz kolega dzwonił do siostry spytać się czy samochód pożyczy i wywiązała się taka rozmowa:
-Siema Ewka, słuchaj, pożyczyła byś passata? Chcemy tylko tu i tu podskoczyć
-#!$%@?, ostatni raz jak pożyczyłeś to mówiłeś, że jedziesz tylko do i z powrotem a zrobiłeś 600km
-ILE?!
-600... dokładnie 650

Ale pożyczyła( ͡º ͜ʖ͡º)

Innym razem ten sam kolega