Wpis z mikrobloga

#informatyka #pracbaza #logikarozowychpaskow
Jezu jak ja nienawidzę pracować w swojej robocie i nienawidzę tych szympansów:

- Daniel przyjdź tu szybko od rana nie mogę wydrukować zestawienia
Wchodzisz do pokoju
- No kto to widział pracować na takim sprzęcie, 3 godziny zmarnowane bo próbuje to wydrukować i nic (tak jak by ku...pracowała przez te 3 godziny i czemu dopiero teraz dzwoni)
Niech Pani pokaże co się dzieje
- No daje drukuj, przyciskam okej i nic się nie dzieje
Przestawiła się Pani drukarka, proszę tu zmienić na Epson ..........
- No i ?
No i teraz przycisnąć drukuj
- O działa, to ja nie wiem co się dzieje z tym komputerem.
Jakim cudem przestawiła sobie na FAX, co chwilę na pulpicie wyskakuje komunikat czy chce wysłać fax - dla niej nie było żadnego komunikatu......

Każda w CV "znajomość pakietu MS OFFICE, biegłe posługiwanie się komputerem"

a nawet głupia ci.... nie zobaczy na jakiej drukarce drukuje.....
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: Jak masz takie zaufanie u szefa to wymagaj od niego pracownika, duzo normalnych i ambitnych chodzi po swiecie, a wystarczy nie zatrudniac pierwszego lepszego. Na rozmowach o prace wszystko wychodzi.
  • Odpowiedz
Przestawiła się Pani drukarka, proszę tu zmienić na Epson ..........


@: a nie możesz zmienić nazwy drukarki na coś w stylu "drukarka Grazynki"? Od razu będą wiedziały jaką mają wybraną, a nie jakiś tam Epson srepson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@: Potwierdzam, 3 miesiące temu robiłem rozmowy rekrutacyjne na stanowisko biurowe w firmie, ale braliśmy tylko dziewczyny pod uwagę, żeby też zajęła się obsługą gości w naszym biurze (np zrobiła kawę). No i na rozmowie każda pięknie się prezentowała, a excela to każda znała - jak się na koniec okazywało tylko z nazwy, bo każda dostała test na poziomie matury z matmy do rozwiązania. Jedna, która mówiła, że w obecnej pracy codziennie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: @samuraj24: Zawszs chcialem w czyms takim pracowac :D poki co 27 lvl, technik informatyk i jakis tam papier cisco, angielski dosc dobry.
Poki co dorabiam na naprawach lapkow, stawianiu malych sieci i odzyskiwaniu danych.
Wysylalem cv do urzedow ale 0 odzewu.
  • Odpowiedz