Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Strus: piszemy o kotach, których hodowla nie odda przed 13 tygodniem, a wtedy już można sterylizować. Zresztą jak dostajesz kota po dwóch miesiącach to możesz być pewny że nie była to hodowla
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nie wiem jak psy, ale suki sterylizuje się z reguły po pierwszej cieczce, czyli w przypadku większych ras po około roku. Szczeniaka z hodowli dostajesz jak ma około 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem:

@samuraj24 UŻYTKOWNIK ROZPOCZĄŁ PROCEDURĘ USUWANIA SWOJEGO KONTA Z SERWISU

szanuję

jeszcze zgłoś tego gnoja do @wykop @m__b to może zostaną podjęte odpowiednie kroki xD

i przypominam
NIE STAĆ CIĘ NA UTRZYMANIE SZCZENIAKÓW/KOCIAKÓW/INNYCH -AKÓW? WYKASTRUJ/WYSTERYLIZUJ ZWIERZAKA
  • Odpowiedz
  • 2
@Tamozaplotem ja #!$%@?ę... raz ktoś dał psu się oszczenić, a wy robicie gównoburzę. Nienawidzę takiego #!$%@? się komuś w kieszeń "ooo bo nielegalne zwierzaki" "ooo bo dziadek sprzedaje jajka od kur bez paragonu" "oo bo babcia chce sobie dorobić do renty i sprzedaje grzyby na targu bez kasy fiskalnej". Rozumiem, żeby to była jakaś typowa hodowla, ale najprawdopodobniej tutaj babka chce po prostu sobie "zarobić" na karmę, albo na głupiego weterynarza, ale
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: > Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale zwierzęta tez męczą się przy porodzie

wtf, co to za argumentacja xD to znaczy, że mamy wszystkie zwierzęta wykastrować, żeby się nie męczyły? lul.
To się nazywa natura po prostu.

Też jestem przeciwny takim hodowlą, że trzymają zwierzaki w klatkach i traktują jak szczury doświadczalne zapładniając co chwila dla kasy, ale jak już w rodzinie komuś się psiaki urodziły raz do roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tamozaplotem: dziękuję Białkosowi z Rogalik za takie Mirabelki jak Ty. Podpisuję się pod postulatami całym sercem.
#!$%@?ć trolli. Jeśli ktoś krytykuje za zwalczanie takiego procederu, to sam jest niewolnikiem. Niewolnikiem nieuczciwości i niemoralności.
  • Odpowiedz
@Papej: czytałeś o co chodzi? Ogłoszenie jest ustawione za darmo, a w trakcie dowiadywania się wyjeżdżają z dupy z cennikiem. Tak nie robią ludzie którzy dali się raz rozmnożyć swoim zwierzętom - bo tacy je oddają faktycznie za darmo. To co robią ludzie w tych ogłoszeniach wyżej to pseudohodowcy. Poza tym bądźmy rozsądni, "rasowy" zwierzaczek za kilka stówek (czyli rarytas) i w większości kupowane dla bombelków. Powinniśmy przeciwstawiać się bezsensownemu rozmnażaniu
  • Odpowiedz