Wpis z mikrobloga

@Tamozaplotem: ja pi3r... serio ludzie cię podjudzili do tego a ty to łyknęłaś.
Pozdro za marnowanie swojego gównianego czasu
Za rujnowanie komuś życia bo chciał sobie coś dorobić w tym gówno kraju
Moi starzy maja samicę i samca beagla z rodowodem i psy same się ruchają, są karmione, są szczęśliwe a potomstwo zaraz jest "sprzedawane" za połowę ceny za pomocą facebooka, olx i nitk z tego problemu nie robi - ja
@Tamozaplotem: mam to w dupie ??
Koleś za ambergold jest sądzony przez 10 lat jak wyruchał ludzi na 860 milionów - a moi starzy raz w roku sprzedadzą 5 psów po 200 - 300 zł i pójdą do paki. Napluł bym policjantowi na ryj jak by tylko przyszedł do nich.
Co mają robić z tymi psami ? zakopywać ? - przecież nie mają obowiązku tego kastrować a że oddadzą je jakiejś
@Tamozaplotem: I nie wiem gdzie to jest k0r... mniejsza patologia kupiłem z hodowli kota (który zdechł bo się okazał chory na coś) to MUSIAŁEM, MUSIAŁEM go wysterylizować i hodowli przywieść papiery że to zrobiłem.... A może miałem ochotę żeby mój nowy kot sobie bzykał jakieś kotki na wsi w imię czego miałem mu zabraniać ?
Rozumiem gonić ludzi co prowadzą jakąś "gówno lewą" hodowlę co trzymają 50 psów w małych klatkach
@samuraj24: Koszt kastracji dorosłego psa to od 200 do 400 zł. To mniej niż cena jednego szczeniaka z takiej nielegalnej hodowli. Jeśli ktoś chce, żeby pies się nie męczył rok w rok czy cieczka w cieczke to wysterelizuje/wykastruje. Tylko debile pozwalają celowo psu czy kotu zachodzić, a później argumentują swoją sprzedaż (a bo ja nie mam co z tym zrobić) jak nie ma co z tym zrobić i nie chce odpowiadać
@Tamozaplotem: ja pi3r.. no skisnę zaraz - Jedź do Zakopanego agitować przed morskim okiem, że koniki wiozo ludzi
@rossecki: No pewnie żebym się bał - ale to jest właśnie chore w tym gówno państwie że byle kowalskiego wsadzą o byle gówno bo rozdał kilka psów po 200 zł. - a nie prowadził jakieś zmasowanej działalności (typu 50 psów rocznie). Ale k jakieś przekręty na wyższych szczeblach to 15 lat będzie
kupiłem z hodowli kota (który zdechł bo się okazał chory na coś) to MUSIAŁEM, MUSIAŁEM go wysterylizować i hodowli przywieść papiery że to zrobiłem


@Tamozaplotem: przecież ten samuraj to troll, żadna hodowla nie sprzeda niewysterylizowanego zwierzaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brawo za walkę mam na swoim koncie 3 takie "hodowle" trochę bujania było ale wszystkie zamknięte i zwierzaki zabrane