Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dostaje podobne co jakiś czas. Może nie jest trudno mnie znaleźć przez charakterystyczne imię, ale skoro gość nie miał ze mną pary, to chyba znaczy że nie jestem zainteresowana? Po cholerę jeszcze mnie szuka na portalach społecznościowych? Obrzydliwe to jest.
#tinder #badoo
ierospap - Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dosta...

źródło: comment_x2FaAdtS9mVMdgzib7X4bbDsDcYixWcE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@ierospap: Co kieruje? Po prostu mu się spodobałaś a gość próbuje złapać z Tobą kontakt (bo na randkowcu się nie udało sparować). Ja widzę to tak. Nic złego nie napisał, więc obrzydliwym bym tego nie nazwał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Banxi: ale najwyraźniej on mi się nie spodobał, więc jaki jest jego cel? Namówić mnie? XD Obrzydliwe, bo kojarzy mi się że stalkerami.
  • Odpowiedz
@ierospap: Nie przesadzaj. Koleś pomyślał, że może już nie używasz Tindera, a że mu się spodobałaś, to postanowił spróbować. No bo co traci? Możesz go zablokować i nigdy więcej nie mieć z nim żadnego kontaktu.
  • Odpowiedz
@ierospap: Nie wiem jaki jest jego cel, może chce Cie tyci tyci a może już wyobraził sobie wasze dzieci i dom. Skąd mam wiedzieć, przecież nie jestem nim.
  • Odpowiedz
@ierospap: bo ciężko wybić się facetom na tinderze itd. Wy macie łatwo, co chwile wiadomości i wertujecie a jak facetowi spodoba się dziewczyna to ciężko jest się wybić. Dlatego część stwierdziła, że będzie większa szansa na złapanie kontaktu, zaproszenie pisząc na fb. Dlatego ja np. wymienie 2-3 zdania i odrazu przechodzę na fb, na tinderze ciężko utrzymać kontakt. Jak ktoś nie chce usuwam parę
  • Odpowiedz
@ierospap: No i git. Niepotrzebnie to roztrząsasz. Spróbował, bo do odważnych świat należy, nie udało się i #!$%@? - życie toczy się dalej. A jak piszesz, że takie coś ci się kojarzy ze stalkerami, to nie masz o tym pojęcia. Ja stalkerkę miałem i uwierz mi, że to wykracza w znacznym stopniu poza niewinne pytanie na FB :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ierospap: wow wykop na poważnie gratulacje pogrzeb głębiej są lepsze rzeczy jak nie masz na co marnować czasu w życiu :)
  • Odpowiedz