Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dostaje podobne co jakiś czas. Może nie jest trudno mnie znaleźć przez charakterystyczne imię, ale skoro gość nie miał ze mną pary, to chyba znaczy że nie jestem zainteresowana? Po cholerę jeszcze mnie szuka na portalach społecznościowych? Obrzydliwe to jest.
#tinder #badoo
ierospap - Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dosta...

źródło: comment_x2FaAdtS9mVMdgzib7X4bbDsDcYixWcE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miło wyjść z tinderka po przejrzeniu masy spermiarskich wiadomości i wpaść na wypok, gdzie inni spermiarze dla odmiany trochę cię powyzywają bo bronią kolegi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: akurat na moim profilu nikt nie zobaczy nic poza zdjęciem profilowym, więc uważam, że wystarczająco pilnuje swojej prywatności w mediach społecznościowych. To, że ktoś mnie tam znajdzie nic mu nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Obrzydliwe, bo kojarzy mi się że stalkerami.


@ierospap: Szukasz okazji na tinderze, masz konto na fejsie publiczne które łatwo odnaleźć pewnie w minutę i przyrównujesz to ze stalkingiem jakby ciebie przez miesiąc śledził i czatował pod drzwiami mieszkania rodziców z którymi mieszkasz?
Nic złego nie napisał, weź go zablokuj i przestań płakać.

W ogóle to wygląda tak jakbyś się bardziej dowartościowywała jaka to jesteś zajebista, że swipeujesz ich na nie a
  • Odpowiedz