Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dostaje podobne co jakiś czas. Może nie jest trudno mnie znaleźć przez charakterystyczne imię, ale skoro gość nie miał ze mną pary, to chyba znaczy że nie jestem zainteresowana? Po cholerę jeszcze mnie szuka na portalach społecznościowych? Obrzydliwe to jest.
#tinder #badoo
ierospap - Nigdy nie zrozumiem, co kieruje facetami piszącymi takie wiadomości. Dosta...

źródło: comment_x2FaAdtS9mVMdgzib7X4bbDsDcYixWcE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Po cholerę jeszcze mnie szuka na portalach społecznościowych? Obrzydliwe to jest.


@ierospap: obrzydliwe jest to, ze pewnie szoruje torpede do twoich fot. xD

  • Odpowiedz
@ierospap: nie prosciej mu odpisac ze widzialas go na tinderze ale Ci sie zwyczajnie nie podoba? ¯_(ツ)_/¯

Osobiscie nie widze w takim czyms nic dziwnego. Tinder mogl Ci nie wyswietlic jego profilu to raz. Dwa mozesz juz go nie uzywac. Trzy to moglas zwyczajnie zle przesunac.

Jest wiele mozliwych powodow wiec nie doszukuj sie w tym wiekszego sensu i zwyczajnie odpisz ze nie jestes zainteresowana ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ierospap: @Wielki_Czerwony_Smok: @puzonyyx: Jak dla mnie to spróbujcie wczuć się w sytuację, jakaś babka z tindra -2/10 daje wam super licka, jakoś was spraowało. Pisała, wy jej nic/usunęliście parę. Po dniu zaczyna wam pisać na fb z fake kont etc. i macie 1mld powiadomień, że ktoś nowy napisał :D


@Sam_w_domu: odpisywanie takim ludziom jest bezcelowe, skoro nie rozumie ktoś, że nie jestem zainteresowany/a, to po #!$%@? mu to
  • Odpowiedz
@2olek2: rozumiem ze zablokowanie kogos to czarna magia? Wystarczy napisac to co zasugerowalem a w razie dalszych wiadomosci zablokowac. Co w tym takiego trudnego? Trzeba byc ksiezniczka albo chamem?
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: twierdzę, że jest to strata czasu. Serio wolę się w końcu podnieść z klopa i podetrzeć, niż przeglądać jeszcze raz tą wiadomość, przeanalizować co ktoś napisał na tindrzu, odpisać mu na fb i prowadzić jakąkolwiek interakcje. Wbrew pozorom szanuje swój czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ierospap: Niezły geniusz z ciebie. Co jakiś czas dostajesz tego typu wiadomości na FB i tak trudno było zrobić cokolwiek (a jest na to kilka sposób), żeby utrudnić intruzom znalezienie twojego profilu. Doskonały przykład osoby, która burzy się o swoją prywatność w ogóle jej nie szanując.
  • Odpowiedz
@ierospap: nie zesraj się. To nie jest stalking, po prostu znalazł i normalnie zapytał. Wy serio musicie mieć ból dupy o takie pierdoły? Wielce obrażone jakby nie wiem co zrobił xD faktycznie, OBRZYDLIWE. Zadbaj może o swoją prywatność w takim razie?
  • Odpowiedz
@ierospap: zamiast mu pisać zeby spierd*lał i ze jest freakiem, to uświadom go że to bardzo nie na miejscu i żadnej dziewczynie się takie cos by nie spodobało
  • Odpowiedz